Ana Sayfa
29 Ekim 2017 ( 843 izlenme )
Reklamlar

Yandaştan Atatürk'e çirkin Fethullah Gülen benzetmesi

Kaynanasını dolandıran meczub yandaş Fatih Tezcan, Twitter hesabı üzerinden yaptığı "29 Ekim" paylaşımıyla Cumhuriyet yönetimini hedef aldı.

AKP'li yazar, 29 Ekim sebebiyle Cumhuriyet'i hedef alırken, Mustafa Kemal için "Fethullah Gülen" benzetmesinde bulundu.
 

Mustafa Kemal'in "Efendiler, yarın Cumhuriyet'i ilan edeceğiz" sözünün bulunduğu bir görseli paylaşan Tezcan, Mustafa Kemal'i Fethullah Gülen'e benzeterek şöyle yazdı:

F. Gülen veya bir başkası Empelryalistler'le yaptığı anlaşma icabı Millet'e 1 kez bile sormadan Devlet'in rejimini değiştirse buna ne denirdi?"


tezcan1-003.jpgKAYNAK ABC gazetesi
Anadolu'nun sıcak vede kederli insanları
Anadolu bir başkadır, insanları saf ve temizdir.  Çal kapılarını Tanrı  misafiriyim de gir içeri; dinini ırkını milliyetini sormaz buyur ederler içeriye, ikramda kusur etmezler, nasırlıdır elleri hüzünlüdür yürekleri.
Ekmeklerini kendileri pişirir tandır'da ocaklarında, yazın tarlada,bağda, bahçede sıcak güneşin altında kararır o güzel insanlar. Doğayı, tabiatı hayvanları çok severler, nasıl sevmesinler'ki doğadır onlara yaşamı elleri ile sunan. Anadolu hayat güneşin doğması ile başlar güneç batınca el ayak çekilir evlerine kapanır insanlar, kentlerdeki insanlar gibi değildirler erken uyur erken kalkarlar. Suyu kaynağından içerler, buğdaylarını tarlasında yetiştirir, sebzesini meyvesini bahçesinde yetiştirir köylülerimiz.
Anadolu halkı bir başkadır, türküleri acılıdır, derdini gamını türkülere döker, cenazesinde türkü gibi ağlar Anadolu insanı. Cömerttir merttir.
Anadolu'ya kapıları Türklere açan kral Alparslan'dır 1071 yılında Malazgirt seferi ile bizler bu toprakların sahibi olduk. 
Anadolu bir çok kültürlere etnik ırklara değişik dillere lisanlara ev sahipliği yapmıştır, tam bir mozaik yerleşimdir. Yapılan kazılarda bir çok eser geçmişe ışık tutmaktadır hangi medeniyetler geldi geçti bu topraklardan.. 
Şu an Anadolu demek artık Türk kültürü demek oluyor ağırlık olarak Türk ırkı yaşamaktadır buralarda..
Anadolu insanının ortak özelliği misafir sever olmalarıdır, yardım sever olmalarıdır Anadolu'daki insanlığın emsali dünyada mevcut değildir..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HOCASI TALABESİNİ ANLATIYOR Yazar Yusuf Karaca "Sait Nursi’yi değil imanınızı kurtarın" diyerek Nurculara yönelik çok ağır bir yazı yazdı. İslamcı yazar özellikle akplilere seslendi Yiğit Bulut şimdide Atatürk'çü oldu