Ana Sayfa
08 Aralık 2017 ( 473 izlenme )
Reklamlar

Yandaştan Akp'yi zora sokacak yazı Cem Küçük: AK Parti'de yolsuzluğa karışmış olanlar var

Küçük  yazısında AKP'de birilerinin yolsuzluğa karışmış olabileceğini yazdı


Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük köşesinde 28 Şubatçıların ve Erdoğan düşmanlarının ABD’nin Erdoğan’ı yok etmesini istediklerini yazdı. Yolsuzluk ve hırsızlık konusunda 28 Şubat’ın gazetecilerinin hapisteki hırsızlara ders verecek nitelikte olduğundan bahseden Küçük, nasıl vurgun ve soygun yapılır, nasıl banka hortumlanır konularında en ileri yöntemleri 28 Şubat’ın medyasının Türkiye’ye öğrettiğini savunurken AKP içinde birilerinin yolsuzluğa karışmış olabileceğini ama bunların amatör ve salakça yolsuzluk yapan tipler olabileceğini belirtti.

Küçük “28 Şubatçı alçaklar namus dersi veremezler!” başlıklı yazısında "AK Parti içinde yolsuzluklara karışmış olanlar vardır. Ama bunlar sizin yanınızda çırak olamazlar. Bunlar amatör ve salakça yolsuzluk yapan tipler olabilir ancak. Bir büyük patronun çok önemli bir devlet yetkilimize bir sohbette espri yapar gibiyken ağzından kaçırdığı şu cümle çok önemli: Bunlar hakikaten aptal hırsızmış. Nasıl bu iş yapılır bilmiyorlar. Gönderin ben bunlara öğreteyim.

Sevgili okurlarım bu diyalog ile kahkaha aynen yaşanmıştır ve devlet kayıtlarına girmiştir. Sözde şakadır bu, ama her şakada gerçek gizlidir. Bu meşhur patron bu işin kompedanı. Aynı şey gazeteciler için de geçerlidir. 28 Şubat’ın soyguncu medya aktörlerinden bizim muhafazakâr medyanın çok büyük çoğunluğu hâlâ tavuk gibi korkmaktadır." ifadelerine yer verdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Evet çıktıktan sonra izlenme rekoru kıran video Zararlarını gördükten sonra bir daha evinize kesinlikle sokmayacaksınız! İşte o ürün "Kızılbaşların öldürülmeleri helaldir” diyen isim yargıyı böldü 15 Temmuz’dan bir gün önce öyle bir şey oldu ki