Ana Sayfa
30 Ekim 2017 ( 2416 izlenme )
Reklamlar

Yandaşların Atatürk sevgisi hortladı vay be diyeceksiniz okuduğunuzda

AKP'lilerin "Atatürk sevgisi" temalı yazıları sürerken, seriye en son eklenen isim Nagehan Alçı oldu. Alçı'nın bugünkü yazısı CNN Türk ekranlarında söylediği sözleri akıllara getirdi.Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Aziz Atatürk" çıkışı sonrası AKP'lilerin Mustafa Kemal Atatürk övgüsü içeren yazıları sürüyor.Yıllardır laiklik üzerinden Mustafa Kemal'i hedef alan isimlerden olan Nagehan Alçı, bugünkü yazısında, "Her sene 29 Ekim coşkulu kutlanır ama gördüğüm kadarıyla 15 Temmuz’dan sonra değişen bir şeyler var. O akşam hepimize yönelen tehdit ne kadar farklı olursak olalım bizleri ortak değerlerde kenetledi. Bu değerlerin başında da Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyet geliyor" ifadelerini kullandı.Aynı Nagehan Alçı CNN Türk'te katıldığı "Dört Bir Taraf" programında Atatük'e diktatör demişti.


NAGEHAN ALÇI KİMDİR

13 Nisan 1977 senesinde dünyaya gelen Nagehan Alçı doğma büyüme İstanbulludur.

İstanbul Erkek Lisesi'ni okuduktan sonra Üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde görmüştür.

Gazetecilik kariyerine Hürriyet'in dış haberler servisinde staj yaparak başlayan Nagehan Alçı daha sonra 32. Gün'de ve Avusturya'daki bir televizyon kanalında stajlarını sürdürmüştür. Alçı, Show TV dış haberler departmanında çalıştıktan sonra Akşam gazetesine geçiş yapmıştır. Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yapmış olan Nagehan Alçı, daha sonra bu gazeteden ayrılmıştır. Şuan ise Milliyet gazetesinde köşe yazmaktadır.

Çok iyi derecede  İngilizce, Almanca ve İspanyolcayı iyi bilen Alçı, Fransızca da anlamaktadır

Aralık 2010'da köşe yazarı Rasim Ozan Kütahyalı ile evlenmiş ve bu evlilikten Betül Yasemin ve Ayşe Ela adındaki iki evlat sahibi olmuştur..Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İRAN'DAN SAVAŞ AÇIKLAMASI! ERDOĞAN KONUŞTU... SÖYLEDİKLERİ ŞOK!.. CAN ATAKLI SONUNDA DAYANAMADI VE CANLI YAYINDA PATLADI ! KİMSENİN CESARET EDEMEDİKLERİ TAKIR TAKIR SÖYLEDİ ! İnsanoğlunun Kabusu Yüzyıllar Sonra Döndü! milyonlarca insan ölebilir