Ana Sayfa
01 Haziran 2017 ( 208 izlenme )
Reklamlar

Washington'u karıştıranlar 'vicdani retçi' çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Washington ziyaretinde protestoculara saldırarak diplomatik kriz çıkaran isimlerin, Kanada'dan yerleşim alırken "vicdani redçi" olduklarını söyledikleri ve İslamcı görüşleri nedeniyle Türk polis ve askerinin kötü muamelesini şikayet ettikleri öğrenildi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD Başkanı Donald Trump'ı ziyaret etmek üzere ABD'ye gittiği dönemde Washington'da bulunan Türk Büyükelçiliği önünde olay çıkmıştı. 
Erdoğan'ı protesto etmek için Büyükelçilik önünde toplanan kalabalığa Erdoğan'ın korumaları ve bazı sivil destekçileri sert müdahalede bulunmuş, protestocular darp edilmişti. 
Yaşanan olaylar ABD medyasında geniş yer tutarken, konuya ilişkin ilginç bir ayrıntı da Kanada merkezli yayın yapan Maclean's'tan Joe Castaldo tarafından açığa çıkarıldı. 
Sitede yayımlanan "D.C protestocularına karşı Erdoğan'cı kas gücü Kanada'dan geldi" başlıklı haberde, protestocuları darp eden şahıslardan Kanada'da yaşayan iki tanesine mercek tutuluyor. 

Résultat de recherche d'images pour "Washington'u karıştıranlar 'vicdani retçi' çıktı"

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meral Akşener kendi kaynakları dahilinde yaptırdığı anketi açıkladı! İşte Akşener'in elindeki anket sonuçları! Melih Gökçek, ne kadar iyi bir 'Fethullahçı' olduğunu bakın nasıl itiraf etmiş ! Gerçek Tarihle Yüzleşecek Cesaretiniz Varsa Hodri Meydan! 2 dk' da Tanzimat'tan T.B.M.M 'nin kuruluşuna 1839-1920 .