Ana Sayfa
13 Ağustos 2017 ( 338 izlenme )
Reklamlar

Vücuttaki Ağrıları Tuz Zeytinyağı Karışımı ile Geçirin.. okunması gereken bilği

Zeytinyağı içerisinde Çözünen Doğal Tuz Baş, Boyun ve Eklem Bölgesindeki Ağrıları Gideriyor. Bu Pratik Tedavi Yöntemi Sayesinde Ağrılara Veda Edeceksiniz

Baş, Boyun ve eklem ağrıları insan yaşamını oldukça kötü etkiler. Bu sorunu doğal malzemelerle çözebilirsiniz. Size vereceğimiz bu basit evde yapılacak tarifle 5 sene ağrı derdi yaşamayacaksınız!

10 Yemek kaşığı kaliteli tuza ve 20 yemek kaşığı zeytinyağı na ihtiyacımız var.

Zeytinyağı Tuz Karışımı ile önümüzdeki 5 sene ağrı çekmeyin

Tarif: Bu tarifi hazırlamak için çok da çaba sarf etmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken cam bir kapta malzemeleri birleştirmek. Ağzını sımsıkı kapatınca iki gün içinde karışımınız açık renkli olacaktır.

Uygulama: Tercihen sabahları karışımı ağrıyan bölgeye sürün. Ovalayarak yedirin. Eğer baskı oluşuyorsa ve dayanamıyorsanız, 2-3 dakikayla başlayın ve yavaşça bu dakikayı arttırın. Uzmanlar 20 dakikanın masaj için yeterli olduğunu düşünüyorlar. Nemli bir havluyla en son silin.

Teniniz tahriş olmuş olabilir, bir bebek pudrasını tahriş olduğunuz bölgeye rahatlatmak için sürebilirsiniz.

10 Gün içinde, karışım cildinize etki etmeye, kıkırdak ve kemik bağlarındaki kaslarınız yenilenmeye başlayacak. 8-10 gün arasında ciddi değişiklikler göreceksiniz!

Tedaviyi uygularken ağrınız tamamen kaybolacaktır. Sağlıklı kan akışına ve keskin görüşe sahip olacaksınız. Vücudunuz toksinlerden arınacak ve metabolizmanız en sağlıklı haline ulaşacak.



Adnan hocanın gece yarısı şovları devam ediyor :)

06 Mart 2017 30570 izlenme
  




Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu videoyu izleyin yerlere yatacaksınız gülmekten Askeri Liseler Kapatıldı birbiri ardına Yunan Liseleri Açıldı ümit yalım yazdı Bakan yardımcısı: Aleviler AKP’ye oy vermediği için onlara iş vermiyoruz Son dakika haberi… CHP’li İnce’den Erdoğan’a ‘Bizans’ göndermeli yanıt