Ana Sayfa
31 Ekim 2017 ( 30471 izlenme )
Reklamlar

Usta gazeteci ‘dün, sarayda çok konuşulan o rüyayı’ yazdı: Canları çok sıkkın

Ankara’nın nabzını tutan önemli isimlerden Ahmet Takan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AKP ve kabinede “operasyon yapacağını” yazdı.

Yeniçağ Gazetesi yazarı ve Abdullah Gül’ün eski başdanışmanı Ahmet Takan, referandumun ardından Saray’daki son kulisleri yazdı.

Referandum gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daha önce gördüğü bir rüyanın konuşulduğunu söyleyen Ahmet Takan, Cumurbaşkanı’nın AKP içinde ve kabinede “bir operasyon yapacağını” ileri sürdü.

Ahmet Takan’ın köşesinden ilgili bölüm şöyle: 

Biliyorum… Ankara gazetecisi olarak bugün benden referandum sonuçlarının saray ve iktidar kulislerinde nasıl yankılandığına dair kulisleri bekliyorsunuz. İlk olarak şunu söyleyebilirim, Erdoğan bu ağır seçim yenilgisini daha fazla tartıştırmamak için önce parti içi ve kabinede operasyonlara girişecek. Gündem değiştirme çabalarına yoğunlaşacak. Fakat sarayda ve AKP’de canlar çok sıkkın. Bildiğiniz gibi değil.

O RÜYA KONUŞULUYOR

Sarayda odaların kapıları derin üzüntü ile kapatıldıktan sonra, Erdoğan’ın geçmişte anlattığı bir rüyası konuşuluyor. R. Erdoğan’ın gizli gizli millî görüş hareketinden kopma hazırlıkları yaptığı o günlerde çok yakın çevresi ile paylaştığı rüyası. Ben de bir kaç kez dinleyenlerden işitmiştim…

Rivayet o ki:”Erdoğan, rüyasında büyük bir saray yapmış ve o saraya arkadaşları ile birlikte yerleşmiş. Son tuğlayı koyarken saray bir anda yıkılmış ve arkadaşları ile birlikte altında kalmış…”

R. Erdoğan’ın bu rüyaya o zamanlarda güvendiği isimlerden yorum istediği hâlâ anlatılır.

Ancak manidar olan o rüyanın dünden beri sarayda çok kafa kurcalamaya başlamış olması!..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akp'li lerin Cevap Veremediği Bir Soru Akp karışıyor.. Akpde neler oluyor İlginç iddia.. Erdogan gidicek Akp'li vekillere operasyon yapılacak Yaşar Nuri hoca ne güzel anlatmış izle paylaş