Ümit özdağ ezberletilmiş soru soran akpliye öyle bir cevap verdiki ...

276 izlenme18 Haziran 2017
Reklamlar

ÜMİT ÖZDAĞ KİMDİR?

Ümit Özdağ, 03.03.1961 yılında Tokyo/Japonya’da doğmuştur. Ümit Özdağ’ın Tokyo’da doğmasının nedeni, babası Muzaffer Özdağ’ın 27 Mayıs 1960’da gerçekleşen askeri müdahale sonrasında kurulan Milli Birlik Komitesi’nin önde gelen üyelerinden birisi olmasıdır. Aile 1963 yılı sonunda Türkiye’ye dönmüştür. Bu sayede Ümit Özdağ'ın çocukluk yılları Türkiye'de geçmiştir.

Ümit Özdağ ilk, orta ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde gerçekleştirmiştir. Muzaffer Özdağ ise 1965 seçimlerinde CKMP yani MHP Afyonkarahisar Milletvekili olmuştur. Muzaffer Özdağ, 1965-1969 arasında MHP Genel Başkan yardımcılığı görevini gerçekleştirmiş ve 1969’da aktif siyasetten çekilmiştir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Faşizme nasıl geçilir kesinlikle izlemelisiniz benzerlige bakın ABD'Lİ YAHUDİ BANKACI ROCKEFELLER'DEN YÜZYILIN İTİRAFI... yazık oldu dünyamıza.. hitler vahşeti görüntüleri Dinciler birbirini Allah ile korkutmaya başladılar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Mide Yanmasına Ne İyi Gelir ? Mide Yanmasına Karşı İlaçlar Böbreklerinize, Kalbinize, Kemiklerinize Zarar Verebilir… İşte bunu azaltmak için yapmanız gerekenler: