Tuncay Özkan "Gülen bana 'Senin derini yüzeceğim' dedi"

217 izlenme22 Ağustos 2017
Reklamlar
Tuncay Özkan M Fethullah GÜLEN röportajı

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Habertürk TV ekranlarında yayınlanan Akılda Kalan programında Veyis Ateş'in sorularını yanıtladı.

Özkan, Gülen'le röportajını anlatırken Fethullah Gülen'in kendisine kamera arkasındaki sözlerini, "Bana 'senin derini yüzüp ot basacağım' dedi. 'Bunu senin yanına bırakmayacağım' dedi" ifadeleriyle anlattı.

İşte Tuncay Özkan'ın açıklamalarından satırbaşları:

"10 Mart benim özgürlüğümün üçüncü yılı. Siyasetçinin sorumlulukları vardır. Parlamento dışı denetim organısınız ve o koltuğun hakkını vermelisiniz. Bireysel bir yok siyasette. Buraya geldiğimize göre bu yerin hakkını vermek üzere bir yolculuk yapacaksınız. Yoksa topluma karşıt sorumluluğumuz çok fazla olur ve onun altından kalkamazsınız. 30 -40 yıllık tanışıklığımız olan insanlarla meydanlarda televizyonlarda kavga ediyoruz.


Mobesa kamerasına takılan bu kadının yaptıgını görünce sinirleriniz zıplayacak

24 Mayıs 2017 66774 izlenme
  

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ankarada moraller bozuk hedefte Erdoğan var Japonya'daki Gökdelenlerin 9 Şiddetinde Sallanma Anı Ölmeden Önce Uzaylıların Fotoğraflarını Yayınladı! SİZİN GİBİLER BU DÜNYADAN YOK OLSUN !!!Çocuk Yaştaki Kızla Evlenen dede! PEDOFİLİ SUÇTUR ! TEPKİNİ GÖSTER PAYLAŞ!!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SİZİN GİBİLER BU DÜNYADAN YOK OLSUN !!!Çocuk Yaştaki Kızla Evlenen dede! PEDOFİLİ SUÇTUR ! TEPKİNİ GÖSTER PAYLAŞ!!