Tuncay Özkan "Gülen bana 'Senin derini yüzeceğim' dedi"

223 izlenme22 Ağustos 2017
Reklamlar
Tuncay Özkan M Fethullah GÜLEN röportajı

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Habertürk TV ekranlarında yayınlanan Akılda Kalan programında Veyis Ateş'in sorularını yanıtladı.

Özkan, Gülen'le röportajını anlatırken Fethullah Gülen'in kendisine kamera arkasındaki sözlerini, "Bana 'senin derini yüzüp ot basacağım' dedi. 'Bunu senin yanına bırakmayacağım' dedi" ifadeleriyle anlattı.

İşte Tuncay Özkan'ın açıklamalarından satırbaşları:

"10 Mart benim özgürlüğümün üçüncü yılı. Siyasetçinin sorumlulukları vardır. Parlamento dışı denetim organısınız ve o koltuğun hakkını vermelisiniz. Bireysel bir yok siyasette. Buraya geldiğimize göre bu yerin hakkını vermek üzere bir yolculuk yapacaksınız. Yoksa topluma karşıt sorumluluğumuz çok fazla olur ve onun altından kalkamazsınız. 30 -40 yıllık tanışıklığımız olan insanlarla meydanlarda televizyonlarda kavga ediyoruz.


Mobesa kamerasına takılan bu kadının yaptıgını görünce sinirleriniz zıplayacak

24 Mayıs 2017 66774 izlenme
  

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yiğit Bulut: Türk Milleti İngiliz dayatmalı sistemi değiştirdi dedi bombayı patlattı! İşte o mesaj Çocuğun Atatürk’e efsane cevabı: Benzemez kimse sana! SKANDAL!.. YARGIDA CEMAAT GİTMİŞ BAKIN KİM GELMİŞ... Dilencilerin Kucağındaki Çocuklar Neden Sürekli Uyuyor

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Uğur Dündar'ın yıllar önce Yaşar Nuri Öztürk ile yaptığı muhteşem canlı yayın...