Ana Sayfa
01 Kasım 2017 ( 18416 izlenme )
Reklamlar

Tıp dünyası bu mucizeyi konuşuyor! 2 adet aspirini eritin ve... HARİKA BİLĞİLER ÇOK İŞİNİZE YARAYACAK

Tıp dünyasının mucizesi olan aspirin günlük hayatınızı kolaylaştıracak öyle farklı işlere yarıyor ki şaşacaksınız.

Bakın aspirin ne işlerinize yarayabiliyormuş?
1) Saçınızdaki kepeği önleyin. İki adet aspirini ezerek kullandığınız şampuana katın. Saçınızı şampuanladıktan sonra 1-2 dakika bekleyin ve iyice durulayın.


2) Ayağınızdaki nasırları tedavi edin. 5-6 adet aspirini havanda döverek toz haline getirin. 1 çay kaşığı limon ve bir çay kaşığı su ile bulamaç haline getirin. Bulamacı nasırın üzerine sürerek, bir bez ve üzerine bir naylon torba ile sarın. 10 dakika ayaklarınızı yükseğe kaldırarak bekletin ve sonra yumuşayan nasırınızı törpüleyin.

3) Çiçeklerinizin ömrünü uzatın. Vazoya koyacağınız çiçeklerin suyuna bir adet aspirini ezerek atın.


4) Kumaştaki ter lekelerini çıkartabilirsiniz. 2 adet aspirini bir bardak suyun içinde ezerek eritin. Karışımı giysinizin ter lekesi olan bölümündü 2 saat bekleterek, yıkayın.

5) Sivilcelerinizi kurutun. Bir adet aspirini ezerek, az suyla krem haline getirin. Karışını sivilcenin üzerine sürün ve 1-2 dakika bekletin. Sonra sabunlu suyla yıkayın.

6) Tırnaklarınızı Yumuşatın. El ve Ayaklarını kovaya sıcak su koyarak yumuşatmak isteyenler su içerisine 1 veya 2 tane de aspirin atarakhem el- ayakların yorgunluğunu almasını hem gözeneklerin rahatlamasını hem de tırnakların yumuşamasını sağlayabilir.


KAYNAK 

BİLGİ DOKTORU SİTESİ
s*ks festivalinde öldü
İngiltere'de Kent şehrindeki Tunbridge Wells isimli kasabada gerçekleştirilen 'seks festivalinin' ardından, 50’li yaşlarda bir erkeğin cesedi bulundu. Bir kadın ise bilinci kapalı halde hastaneye kaldırıldı. Polis olayın soruşturulduğunu açıkladı.

İngiltere'de bu yıl ikincisi düzenlenen Flamefest isimli festivalde, eğlencenin yanı sıra; katılımcıların cinsel ilişkiye girmesi için de alanlar da bulunuyordu. 250 kişinin katıldığı etkinliğin biletleri 600 sterlinden satılmıştı. Festival 18-20 Ağustos arasında düzenlenmişti. (Daily Mail)

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP’li bakanın adını verdi Yanlış anlaşılmanın bu kadarı :) Tayyibe mi tapacağız '' diyen teyze izlenme rekorları kırıyor. .Bu Videoyu İzlemeyen Paylaşmayan Kalmasın 90'ların fenomen dizisinde şaşırtan sahne... Bu video çok paylaşılacak