Ana Sayfa
29 Kasım 2017 ( 103 izlenme )
Reklamlar

Tezcan: Gelin Meclis’te sahte mi değil mi bakalım!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan dün açıklanan belgelere ilişkin açıklama yapıyor.


CHP Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, CHP Parti Meclisi devam ederken bir açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu’nun dün açıkladığı belgeleri Meclis’te konuşmak istediklerini belirten Tezcan’ın açıklamalarından öne çıkan satırlar şöyle;

Cesaretiniz varsa tek tek kalem kalem sahte dediğiniz o belgeleri inceleyelim. Bakalım bu sefer aklamaya vicdanlarınız yetecek mi?

AKP Başkanı sayın Erdoğan gereğini yaparım demişti istifa etmesini bekliyoruz. Sahte diyorsa gelin TBMM’de kuralım komisyonu sahte mi değil mi bakalım!

Bir diğer iddiamız vardı Suriyelilere yapıldığı iddia edilen 30 milyar doların nereye gittiğini sorduk. Bugün Akdağ’dan bir açıklama geldi oturduk izledik. Neredeyse yapılan yolları bile o bütçeye dahil ettiler. Böyle olmaz oturun kalem kalem açıklayın. Zamanı gelince kamuoyu ile de paylaşırız. Önce Meclis’te bir konuşulsun arkasında neler dönüyor ortaya çıksın.

Belge sahte ise nasıl elde edildiği ile niye ilgineliyorlar. Belge gerçek ise belgenin nasıl elde edildiği belgenin açığa çıkardığı vehameti ortadan kaldırıyor mu?


Aykan Erdemir hakkında seçilen tarih manidardır. Tam sayın başkanımızın Man Adası belgelerini açıklayacağı zamanda geldi bu karar. ABD’nin Aykan beye ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. Adalet Bakanlığı’nın en kritik yerlerine kendileri yerleştirdiler götürebilecek isimleri.

Soru üzerine, ABD’de Reza Zarrab davası görülüyor diye Türkiye’de hayat duracak mı arkadaşları? Muhalefet susacak mı? Biz öyle bir muhalefet değiliz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cem Küçük canlı yayında rezil oldu NEW YORK TIMES YAZDI... SARRAF PUSUDA!.. NEW YORK TIMES: ZARRAB İTİRAFÇI OLABİLİR Biz izlerken utandık yüzümüz kızardı.. Zabıta ıhlamurlarını alınca yaşlı adam gözyaşlarına boğuldu: "Onlar benim çocuklarımın rızkıydı.