Ana Sayfa
05 Kasım 2017 ( 3119 izlenme )
Reklamlar

Tedbirinizi alın, ceza yemeyin, yolda kalmayın.ARAÇ SAHİPLERİ DİKKAT!.. TRAFİKTEN MEN..

Cam filmi sökülmeyen araca trafikten men

Denizli'de yapılan trafik denetlemesinde cam filmini, sökmeyen araçlara ceza yazılırken ikinci sefer de sökülmemesi durumunda araçların trafikten men edileceği bildirildi.

Cam filminin yasaklanmasının ardından konuya ilişkin tepkiler gelmeye devam ederken Denizli Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yapılan kontrollerde camında film olan araç sürücüleri uyarılıyor.

Özellikle sürücünün görüş açısını kapatan filmlerin ise sökülmesi isteniyor. Trafik ekipleri filmlerin bir an önce sökülmesi gerektiğini, ilk cezanın 206 TL olduğunu, ikinci cezada ise aracın trafik men edileceğini belirtiyor.


Ayrıca araç camında film olan sürücülere aracın bu şekilde vizeden de geçmeyeceği uyarısı yapılıyor.Denizli'de yapılan trafik denetlemesinde cam filmini, sökmeyen araçlara ceza yazılırken ikinci sefer de sökülmemesi durumunda araçların trafikten men edileceği bildirildi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Skandal iddia: AKP eti 15'ten alıp halka 29 liradan satıyor Köydeki davarını tarlasını satıp şehirde pavyonda eğlenen dayı :) Kesinlikle izlemelisiniz... Hayır demek icin çok nedenimiz var EVETÇİ dede ile HAYIRCI dedeler kapıştı