Ana Sayfa
14 Kasım 2017 ( 63 izlenme )
Reklamlar

TBMM’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım tepki çekti!

Meclis’in ‘TBMM resmi’ hesabından atılan ve 15 dakika sonra kaldırılan videoda, küçük bir oğlan çocuğuna küfür etmesini söyleyen yetişkinler yer aldı.

Facebook'ta paylaşılan videoda küçük çocuk videonun sonunda küfür etmeye başladı. Videoyu çeken kişiler ise kahkahaya boğuldu. Videonun altında “Yorum sizin ! Çocuk mu yoksa o karşısındaki konuşanlar mı suçlu?” sorusu yer aldı. Meclis hesabından atılan tweete Twitter kullanıcıları da tepki gösterdi. Çoğu vatandaş paylaşımı ciddiyetsiz bulurken, CHP Eskişehir Milletvekili Cemal Okan Yüksel ise “TBMM’nin resmi Twitter hesabındaki paylaşıma bakın! Devletin resmi hesapları kimlerin ellerinde?” diye sordu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yandaşların Atatürk sevgisi hortladı vay be diyeceksiniz okuduğunuzda VATANSEVERLERDEN HEYKEL SALDIRILARINA KARŞI UTANDIRACAK, İZLENME REKORLARI KIRAN VİDEO ! Gaziantep'te dehşet saçtılar Dünyayı sarsan Panama Belgeleri'nin ardından bu kez sızıntıların adı #ParadisePapers... Belgelerde, Başbakan Binali Yıldırım'ın oğullarına ait şirketlerin bilgilerinin de yer aldığı bildirildi.