Ana Sayfa
02 Kasım 2017 ( 5150 izlenme )
Reklamlar

Suyu Böyle İçmek Mucizeler Yaratıyor

Yaşamın kaynağı “Su”…
Peki, su içmekten daha faydalı bir şey var mıdır? Var Evet! Hemen söyleyelim, ılık su içmek…

Çinliler, 40 yasından sonra oda sıcaklığından daha soğuk olan hiçbir şeyin bedene alınmaması gerektiğine inanırlar. Çünkü vücut yaşlandıkça daha çok yorulur. Ve ona yük getirecek her şeyden kaçınmak gerekir.

Düşünün, yağlı bir tavayı soğuk su ile yıkasanız, yağları akar mı? Temizlenir mi? Temizlenmez elbet. Yağlar donar ve tavaya daha iyi yapışır.

Ama ayni tavayı sıcak suda yıkarsanız, yağı çözer ve uzaklaştırır.
Bedenimiz de yediğimiz besinlerden doğan yağları vücutta depolar. Tabi fazla yağı atması gerekir. Eğer soğuk su içerseniz bu yağlar bedeniniz de özellikle de bağırsaklarınız da donar. Başta kabızlık olmak üzere bir sürü rahatsızlık yaşarsınız. Oda sıcaklığındaki ılık su sistemimizi temizler.PEKİ, ODA SICAKLIĞINDAKİ SU NEDEN YARARLI?
Oda sıcaklığındaki su iç organları ve kaburga kefesinin etrafındaki kasları gevşetir. Çok daha derin ve rahat nefes almamızı sağlar.
Kan dolaşımında artışa neden olur. Vücudumuza oksijen, besin daha iyi yayılır. Organlarımız daha iyi çalışır. Daha zinde, sağlıklı ve rahat oluruz.
Oda sıcaklığında suyun en büyük faydası mideyedir. Mide asidi etkilerini azaltır ve reflü semptomlarını rahatlatır. Tabi ki sadece bunlarla sınırlı değil oda sıcaklığında su içmenin faydaları… Daha neler mi var? İşte diğer faydaları…

Tabi ki, sindirim sistemin sistemine inanılmaz faydaları vardır. Sulanmayı ve besinlerin emilimini artırarak sindirime yardımcı olur.
Çağımızın en büyük problemi “kabızlık”… Yine oda sıcaklığındaki ılık su ile kabızlık problemi giderir.
Zayıflatır! Evet, yemeklerden yarım saat önce içilen sıcak su iştahı azaltır ve kilo vermeyi hızlandırır.Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez, Burası hayatimdegisti.com. Ses kayıdı yaparken tesadüfen mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim. Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım. Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin mp3 lerimi indirip faydalandı. Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirip uykuda dinleyerek bilinçaltınızı programlayabilirsiniz.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gezi olaylarında palayla vatandaşlara saldırmıştı... 'Palalı' Sabri ayağından vuruldu Saadet partililerin cephesi öyle bir video yayınlamışki akpyi can evinden vurmuş adeta Karbonatı ayak parmağına döktü. Sonrasında olanlara çok şaşırdı! YİĞİT BULUT, ERDOĞAN'A KARŞI KURACAĞI PARTİYE TELE1'İN PROGRAMCISINI ÇAĞIRDI!