Ana Sayfa
17 Kasım 2017 ( 15106 izlenme )
Reklamlar

SON DAKİKA !!! AKP'YE BÜYÜK ŞOK !

AKP'DE 26 İL BAŞKANI İSTİFA!..

AKP'de istifa depremleri devam ediyor. Partide, 36 ilçe kongresinin daha tamamlanırken 26 il başkanının da istifa ettiği öğrenildi. 

AKP, 6. Olağan Büyük Kongre süreci kapsamında 36 ilçe ile 615 ilçenin kongresini tamamladı. İl kongreleri ise bu hafta sonu Rize, Bayburt ve Gümüşhane ile başlayacak. 


26 İL BAŞKANI İSTİFA ETTİ

AKP'deki değişim süreci kapsamında, 26 il başkanının partiden istifa ettiği öğrenildi.


Parti genel merkezinde, AKP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş başkanlığında il ve ilçe başkanlıkları için mülakat süreci sürüyor.

"İSTİŞARELER SÜRÜYOR"

Bu kapsamda, bölge ve il koordinatörleri ile toplantılar yapan Ataş, mülakata gelen adaylar ile tek tek görüşürken eş zamanlı olarak AKP'li vekillerin yanı sıra geçmiş dönemlerde siyaset yapan milletvekillerinin, belediye başkanlarının, kuruluştan bu yana görev yapan il ve ilçe başkanlarının illeriyle ilgili değerlendirmelerini de alıyor. 

Kaynak:yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aynı Evi ve Yatağı Paylaştığı Her İki Sevgilisinden de Çocuk Sahibi Olan İngiliz Adam! Egemen Bağış hangi ülkenin vatandaşı oldu Sözcü'ye FETÖ operasyonu yapanlar bu videoyu iyi izlesin. Telefon, harç ve cezalara rekor zam