Ana Sayfa
17 Kasım 2017 ( 15108 izlenme )
Reklamlar

SON DAKİKA !!! AKP'YE BÜYÜK ŞOK !

AKP'DE 26 İL BAŞKANI İSTİFA!..

AKP'de istifa depremleri devam ediyor. Partide, 36 ilçe kongresinin daha tamamlanırken 26 il başkanının da istifa ettiği öğrenildi. 

AKP, 6. Olağan Büyük Kongre süreci kapsamında 36 ilçe ile 615 ilçenin kongresini tamamladı. İl kongreleri ise bu hafta sonu Rize, Bayburt ve Gümüşhane ile başlayacak. 


26 İL BAŞKANI İSTİFA ETTİ

AKP'deki değişim süreci kapsamında, 26 il başkanının partiden istifa ettiği öğrenildi.


Parti genel merkezinde, AKP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş başkanlığında il ve ilçe başkanlıkları için mülakat süreci sürüyor.

"İSTİŞARELER SÜRÜYOR"

Bu kapsamda, bölge ve il koordinatörleri ile toplantılar yapan Ataş, mülakata gelen adaylar ile tek tek görüşürken eş zamanlı olarak AKP'li vekillerin yanı sıra geçmiş dönemlerde siyaset yapan milletvekillerinin, belediye başkanlarının, kuruluştan bu yana görev yapan il ve ilçe başkanlarının illeriyle ilgili değerlendirmelerini de alıyor. 

Kaynak:yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alman doktor kansere doğal tedavi buldu, hükümet onun önünü kesti! Başbakan Yardımcısı Kaynak: Sosyal yardımlar kesilecek ŞOK!.. ERDOĞAN'IN TEHDİT GİBİ AÇIKLAMASI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!. Muharrem İnce bir konuştu saray sarsıldı