Ana Sayfa
13 Kasım 2017 ( 16891 izlenme )
Reklamlar

SON DAKİKA AKP’li Belediye Başkanı tutuklandı!

Kayseri’de hakkında ‘görevi kötüye kullanma, ihaleye fesat karıştırma ve dolandırıcılık’ suçlarından dava açılan ve savcılığın tutuklanması talebi üzerine gözaltına alınan eski Sarıoğlan Belediye Başkanı Ali Osman Yıldız tutuklandı.

Hakkında ‘görevi kötüye kullanma, ihaleye fesat karıştırma ve dolandırıcılık’ suçlarından dava açılan ve yargılanması devam eden eski Sarıoğlan Belediye Başkanı Ali Osman Yıldız için Sarıoğlan Cumhuriyet Başsavcılığı, mahkemeye tutuklama talebinde bulundu.

Bunun üzerine gözaltına alınan Yıldız’ın emniyetteki sorgusunun ardından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

16 Haziran’da İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alınan Ali Osman Yıldız’ın 1. Ağır Ceza Mahkemesinde halen yargılanmasına devam ediliyordu.

İHA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meclis başkanının Kılıçdaroğlundan özür diledigi görüntüler Zeytin Yahudi ağacıdır, gördüğümüz yerde kesiyoruz' Bizden saklanan gerçeklerden yalnızca biri: Gümüş hakkında bilmediklerimiz Bu iki okumamış cahil karı kocanın bir milletin kaderiyle oynamasına izin verdiniz... Nihat Genç yazdı..