Ana Sayfa
09 Kasım 2017 ( 3192 izlenme )
Reklamlar

ŞOK SÖZLER ABD Türkiye'de darbe yapacak

Amerika Birleşik Devleti’nin (ABD) Türkiye’de darbe yapacağı iddia edildi. İşte o iddianın sahibi;
ABD'li ekonomist John Perkins, önemli bir iddiada bulunarak ABD’nin Türkiye’de darbe yapacağını söyledi. Türkiye hakkında çok çarpıcı ifadeler kullanan ekonomist John Perkins, dolar balonu şişirilerek Türkiye'ye ekonomik darbe yapılmaya çalışıldığını ileri sürüldü.

İşte ekonomist John Perkins’in yaptığı açıklamalar;

“Büyük şirketler dünyayı yönetiyor, ya da yönetmeye çalışıyor. Diğer yandan yükselen bir direniş var. O yüzden hala tam olarak amaçladıklarına ulaşmadılar. Hiç bir imparatorluk tam olarak amacına ulaşmamıştır. O yüzden bunun da çökeceğini umut edebiliriz. Ama onların maksadı bu. Lord kalede yaşar ve birkaç şövalye onu korur. Aşağıda serfler ve burjuvalarda yaşayan burjuvazi sınıfı vardır. Kalenin lordu bu topraklarda yaşayan ve yıllardır çiftçilik yapan halkı görür. Onlara ''Toprağın sahibi siz değilsiniz. Toprağın sahibi Lord'dur. Toprağı işletmenize izin veriyorum ama mahsülünüzün yüzde 80'ini vermek zorundasınız. Vermezseniz şövalyeler gelip sizi öldürür. Ya da sizi saldırılardan korumazlar. Bugün buna benzer bir sistemi tecrübe ediyoruz. Bir avuç insan piramidin tepesine oturmuş ve ‘Hey biz size göz kulak olacağız. Biz Lorduz, siz burjuvası. Ama bize para verin. Vergi ödeyin ve bizim için az para karşılığı çalışın. Kaynaklarınızı bize açın. Eğer bunu yaparsanız sizi koruruz’ Kimden? Aslında kendilerinden. Sanırım dünya artık uyanıyor. Bahsettiğimiz bankalar kalenin tepesinde oturuyor. Biz uyanmaya başlıyoruz ve kaleyi yavaş yavaş yok ediyoruz.”

ürkiye'de ekonomik darbe yapılmak istendiğini söyleyen Perkins, dolar balonunun şişirilmeye çalışıldığını ve bunun ülkelerin ekonomilerini yönetebilmek için bilinçli yapıldığını, Türkiye'nin de bu ülkeler arasında önemli bir yer tuttuğunu belirtti.
KAYNAK GAZETE İNSAN

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Öğretmeni durumu fark etti! Abisi kardeşine.. "14 yaşındaki çarşaflı kızı yaraladılar 3 tane kardeşimizi kanlar içinde öldü diye bıraktılar" sağlık kalitenizi artıracak birbirinden pratik bilğiler Sadece 3 Malzeme İle Sararmış Dişlere Elveda… Bembeyaz Dişlere Merhaba Deyin