ŞOK OLACAKSINIZ! Chp Milletvekili Aykut ERDOĞDU Cumhurbaşkanının Açılış Yalanlarını GÖRÜNTÜLÜ İFŞA Etti! LÜTFEN PAYLAŞALIM....

7444 izlenme22 Nisan 2017
Reklamlar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “toplu açılış töreni” adı altındansık sık 'evet' mitingleri düzenliyor. Türkiye referanduma giderken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeniden meydanlara döndü. Ancak Cumhurbaşkanı’nın evet mitinglerinin kılıfı “toplu açılış törenleri” ne veya neler açıyor?

CHP’Lİ ERDOĞDU “BÜYÜK TESİSLERİ” BULDU

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu 'Erdoğan toplu açılış törenlerinde ne açıyor' sorusunun peşine düştü ve 'büyük açılış' adı altında açılan o tesisleri buldu. Erdoğdu bulduğu tesisleri kendi objektifiyle belgeledi.

İşte o görüntüler:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'ADALET YÜRÜYÜŞÜ'NE ANAYASAL SUÇ, 'HİLAFET' ŞART DİYEN; ŞERİAT AŞIĞI ŞEYH Türkiye’de kırmızı alarm verildi.. bu haberi kesinlikle ciidye alınız ODTÜ mezuniyet töreninde büyük protesto... Erdoğan'ın atadığı rektöre sırtını döndüler, konuşturmadılar.. Helal Olsun Gençlere ... Bu ne ya... Hani Rusya ile anlaşmıştınız! Bu ne ya... Hani Rusya ile anlaşmıştınız!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bakan Soylu dondu kaldı: 10 yıldır EVET diyorum neden halen işsizim? ..