Ana Sayfa
19 Kasım 2017 ( 14656 izlenme )
Reklamlar

Şok Gelişme ! Başbakan'ın Evine Polis Girdi

Şok Gelişme ! Başbakan'ın Evine Polis Girdi


İHA'nın geçtiği son dakika habere göre, İsrail polisi, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun resmi konutuna girdi. Arama yapan İsrail polisi, yolsuzluk iddialarını araştırıyor.


Binyamin Netanyahu ve ailesinin, ünlü bir Hollywood yapımcısı olan Arnon Milchan'den pahalı hediyeler aldığı belirtilirken bu hediyelerin toplam değerinin on binlerce doları bulduğu iddia ediliyor. Netanyahu’nun uzun zamandır tanıdığı arkadaşı Milshan da, eylül ayında sorguya çekilmişti.

Diğer dava ise, Netanyahu’nun Yedioth Ahronoth'la olduğu iddia edilen bir sohbetini içeriyor. İddiaya göre Netanyahu, yayıncının haber sektöründeki rekabetini ''daha olumlu karşılama garantisi ile'' sınırlamaya söz 

verdi. Netanyahu ise, bu suçlamaları reddederek, kendisini iktidardan uzaklaştırmak isteyenlerin ona karşı bir oyunu olduğunu iddia ediyor.

Polis, medya tarafından uzun süredir yazılan Netanyahu’nun bugünkü sorgusuyla ilgili henüz bir bilgi vermedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Limon İle Ateş Nasıl Yakılır? (HAYRAN KALACAKSINIZ) Teyze akpye öyle bir cevap vermişki yıllarca konuşulur Gılgamış’ın Aradığı Ölümsüzlük Bitkisi Türkiye’de Bulundu! yalan dünya türküsüyle kıvıran kedicikler.. acıları anlatan türküyle oynaşmak bunlara mahsus galiba