Şevket Çoruh'dan Baba Sahne Açılış konuşması !! Hükümete verdi veriştirdi ! Bir o kadarda duygusal konuşma yaptı . DESTEK İÇİN PAYLAŞALIM !!!

3473 izlenme10 Nisan 2017
Reklamlar

Şevket Çoruh, 30 Haziran 1973 tarihinde İstanbul’da, terzi bir anne ile şoför bir babanın tek çocuğu olarak doğmuştur.

Babası Selami bey Üsküdar-Kadıköy hattında dolmuş şoförlüğü yapmaktaydı. 14 yaşından 24 yaşına kadar İstanbul Maltepe’de büyümüştür.

Aslen Artvin’lidir. Ailesi 1877-1878 Osmanlı-Rus Savaşı sonunda Ardanuç’un Anaçlı köyünden İstanbul’a göç etmiş ve 1973 yılında istimlak edilerek bugün Ömerli Barajı suları altında kalmış olan Muratlı köyüne yerleşmiştir.

İlk ve orta öğrenimini Üsküdar’da Taşmektep İlkokulu’nda, lise öğrenimini ise Kartal Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Liseden sonra girdiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı. 1989 yılından beri çeşitli tiyatro oyunlarında rol aldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir baska olur Bulgaristanda yaşayan romanların düğünü CAN SIKICI İDDİA!.. 40 MİLYON EURO ÇÖPTE!.. Normal Uğur Böcekleri Gibi Görünüyorlar - Gerçeği Öğrenince Çok Şaşıracaksınız Hükümetin, 11 milyar liralık İşsizlik Sigortası Fonu’na dahi el koyduğunu biliyormusunuz

Bakmadan Geçme!

KAPAT
700 BİN ABONEYE KRİTİK UYARI!