Reklamlar

Seks bağımlısı kadının hayatı kabusa döndü! Birde bu var

4 çocuk annesi, hayatı boyunca 100 farklı kişiyle 1000'den çok kez birlikte oldu. Yaşadıklarını ise böyle anlattı: 'Çocuklarımı uyutup seks yapmak için evden çıkıyordum. Günlerce gelmiyordum. Henüz 15 yaşımdayken...'

Monique Price 4 çocuk annesi biri ve o bir seks bağımlısı. 10 yıldır seks bağımlısı olan kadın birçok kez ölümden döndü.

Daily Mail'in haberine göre Amerikalı Monique Price, hayatı boyunca 100'den farklı partnerle 1000'den çok kez cinsel birliktelik yaşadı.
25 yaşındaki kadın ilk cinsel birlikteliğini 14 yaşında yaşadı. Ve artık seks onun için bir bağımlılık haline geldi. Sadece seks düşünen kadın korunmadan seks yaptığı için defalarca cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalandı.

4 çocuk annesi kadının hayatı nişanlısı Brandon’la tanıştıktan sonra değiştiSeks bağımlılığına dikkat çekmek için bir sosyal kampanya başlatan kadın durumunu tıpkı madde bağımlılığına benzetiyor. Seks bağımlılığını şöyle dile getiriyor; “Birlikte olmak için her şeyi yapıyorsunuz; nasıl elde ettiğiniz veya canınızın acıması önemli değil. Kontrol edilemez bir arzu bütün zihninizi ve vücudunuzu sarıyor. Yaptığımın ne kadar tehlikeli olduğunun farkında değildim. Sadece kendime değil çocuklarıma da zarar veriyordum. Çocuklarımı uyutup seks yapmak için evden çıkıyordum. Sonra da günlerce gelmiyordum.”
Yaşını büyük göstererek cinsel birliktelik yaşıyorduReklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
LEVENT GÜLTEKİNDEN HERKESİN OKUMASI GEREKEN BİR YAZI