Savaş kapıda

5832 izlenme 27 Nisan 2017
Reklamlar

ABD'nin Kuzey Kore sınırına yakın tatbikata başlaması üzerine ABD'ye gözdağı vermek isteyen Pyongyang yönetimi, yüzlerce topçuyu sınıra dizerek adeta gövde gösterisi yaptı. 
ABD'nin Kuzey Kore sınırına yakın tatbikata başlaması üzerine ABD'ye gözdağı vermek isteyen Pyongyang yönetimi, yüzlerce topçuyu sınıra dizerek adeta gövde gösterisinde bulundu.Kuzey Kore'nin nükleer başlık taşıyabilen uzun menzilli nükleer denemelerinin ardından bölgede yükselen tansiyon, ABD'nin bölgeye yaptığı çıkarmalar ile zirve yaptı.
Geçtiğimiz günlerde donanmasındaki en gelişmiş uçak gemisi USS Carl Vinson ve ekibinde yer alan destroyer'lar ile "Ohio sınıfı" güdümlü balistik füze denizaltısı USS Michigan'ı Kuzey Kore sınırına gönderen ABD, olası bir savaşa hazırlık yapıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşbankasından muhteşem ATATÜRK videosu.. Kesinlikle izlemelisiniz Canlı yayında çarpıcı iddia: Referandumda yüzde 53'ün çok üzerinde 'HAYIR' çıktı Tedavisi olmayan hastalara Ötanazi uygulanan İsviçre'nin Dignitas Kliniğinde gerçekleşen bir ötanazi seansı. VATANDAŞ AÇIKLIYOR NEDEN HAYIR DEDİĞİNİ

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İnsanın içini burkan görüntü.. Komadaki dostuna hüzünlü bakış
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/1/4/savas-kapida/index.html#fb