Ana Sayfa
22 Haziran 2017 ( 366 izlenme )
Reklamlar

Ortaköy'de çekilen bu fotoğraf isyan ettirdi!

İstanbul'un göz bebeği, turistlerin uğrak noktası Ortaköy'de bugün skandal görüntüler yaşandı. Denize iç çamaşırlarıyla giren bir grup erkek, vatandaşların büyük tepkisini çekti. Uyarılara aldırış etmeyen şahıslar bazı vatandaşların üzerine yürüyüp tehdit etti


Ortaköy’de iç çamaşırlarıyla denize giren şahıslar büyük tepki çekti

Bugün Ortaköy’de iççamaşırlarıyla denize giren 7-8 kişilik bir grup vatandaşları deyim yerindeysse çileden çıkardı. Saat 15.00 gibi Ortaköy’e gelen şahıslar, çevredeki kalabalığa aldırış etmeksizin iççamaşırlarıyla denize girdi. Çevredeki turistlerin ve vatandaşların rahatsız olmalarını hiç umursamayan şahıslar, kendilerini uyaran iki vatandaşın da üzerine yürüdü.


1

ZABITA MÜDAHALE ETTİ
Şahıslardan birinin iççamaşırıyla güvercinleri kovalaması ise bardağı taşıran son damla oldu. Bazı vatandaşlar telefonlarına sarılarak 155’i aradı. Bu süreçte denize girmeye, bağırarak konuşmaya ve kendilerini uyaran vatandaşlara tepki göstermeye devam eden gruba zabıta amirliğina bağlı üç zabıta memuru müdahale etmek zorunda kaldı. Zabıta memurlarının sert uyarısı üzerine kıyafetlerini giyen şahıslar Ortaköy’den ayrıldı.

2


Ortaköy’de şahısların davranışlarına şahit olan ve Sözcü’ye konuşan Selman Öztürk adlı vatandaş şunları kaydetti: “Hepimiz genç olduk. Elbette denize girmekte sorun yok. Ama her şeyin bir adabı var. İç çamaşırları ıslanınca ortaya rahatsız eden görüntüler çıktı. Uyarılmalarına rağmen bırakın kendilerine çeki düzen vermeyi vatandaşların üzerine yürüdüler. Bağırıp, çağırmaları, denize atlamaları, insanların üzerlerine su sıçratmaları da cabası. İranlı turistler en sonunda kızıp alanı terk ettiler. Çünkü camiinin fotoğraflarını çekmeye çalışırken sürekli önlerine geçiyorlardı”
4

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA!.. HASTANEDEN ÜZÜCÜ HABER GELDİ Atatürk'ten tarihi sözler: Zorbalıklarını 600 yıldan beri sürdürmüşlerdi Osmanlı Kadınlarıyla Maymunların İlişkisi Nasıl Yüzlerce Maymunun İdamına Yol Açtı? Yandaş yazar AKP'yi bombalamaya devam ediyor