Reklamlar

Organ ticareti tavan yaptı. Türkiye organ mafyası cennetine döndü. Kimsesiz çocuklar hedefte.

luslararası organ ticareti sınırımızda yaşanan iç savaş nedeniyle had safaya ulaştı. Organ ticaretinin en fazla yapıldığı ülke ise İsrail… Filistin topraklarını işgal eden terörist İsrail’in yaraladıkları ve katlettikleri Filistinlileri, sözde insanî yardım maksadıyla Siyonist hastanelere götürerek organlarını çaldığı, daha sonra da otopsi yapılmış süsü verdiği de biliniyor. Suriye’deki iç savaş nedeniyle yoksul duruma düşen halkta organ kaçakçıların iştahını kabartıyor.
İstanbul Kaçakçılık Şube Müdürlüğü ekipleri ‘Organ Kaçakçılığı’ ve ‘Dolandırıcılık’ yaptığı gerekçesiyle INTERPOL tarafından kırmızı bültenle aranan İsrail uyruklu Boris Wolfman, Tayland’ın başkenti Bangkok’tan geldiği sırda İstanbul’da yakalanarak gözaltına alınmış, Wolfman’ın içerisinde bulunduğu organ çetesinin daha önce Kıbrıs ve Ortadoğu’da organ ticareti yaptıkları kaydedilirken Türkiye’de de bu faaliyetlere başladıkları ve yeni hedeflerinin ise Türkiye’deki mülteci Suriyeliler olduğu ortaya çıkmıştı.
Çetenin Wolfman aracılığıyla özellikle zor durumdaki Suriyeli mültecilerin organlarını almak için bazı Suriyelilerle de bağlantı kurduğu tespit edilirken, büyükşehirlerdeki küçük özel hastanelerde de bu tür operasyonlar için altyapıyı hazırladıkları da öğrenildi. İsrail’de ‘Cennetin adıyla’ (Leshem Shamaim) adlı bir şirket kuran ve ‘hayat kurtar’ www.justsavelives.com adresinden organ nakline yardımcı olma iddiasıyla işlerini yürüten Volfman, ‘Ben Tanrı’nın bana verdiği görevi yapıyorum’ diyecek kadar sapkın bir isim.
ÇALINAN ORGANLAR BM RAPORUNDA
DEVAMI İÇİN RESİME TIKLAYINIZ
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Elde çuvallar duruyor ama sayım bitti