Ana Sayfa
01 Temmuz 2017 ( 1028 izlenme )
Reklamlar

önce istifa etti, sonra geri döndü

Erdoğan'ın yakın koruması ve yeğeni Ali Erdoğan motorcularla girdiği kavgadan sonra istifa etmişti. Ali Erdoğan’ın tekrar görevine döndüğü öğrenildi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yakın koruması ve yeğeni Ali Erdoğan motorcularla girdiği kavgadan sonra istifa etmişti. 

Ali Erdoğan’ın tekrar görevine döndüğü öğrenildi. Sosyal medyada AKP’ye yakın hesaplar Ali Erdoğan’ın fotoğrafını paylaşarak görevine geri döneceklerini yazdı. 

AKP Gençlik Kolları MKYK üyesi Fatih Karaman Instagram hesabından Ali Erdoğan’la çekilen fotoğrafı paylaşarak "Ali Ağabeyimiz sıhhatine kavuşarak geri döndü çok şükür. Artık içimiz rahat, En değerlimiz kırmızı çizgimiz Reis'imiz ona emanet…” ifadelerini kullandı.

Ali Erdoğan’ın istifasına neden olan olayda bir grup motorcu, yolda giderken siyah renkli bir arabanın yol vermemesi sonucunda tartışma çıkmıştı. Araba motorcuların önünü kesince birkaç kişiden oluşan motorcu grubu da durmuştu. Erdoğan ve ekibi motorcularla tartışmaya girmişti. Görüntülerde bir motorcuya vuran Ali Erdoğan'ın küfür ederek diğer polise bagajdan silah çıkarmasını istediği görülmüştü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kemal sunal bize ADALET'İN ne kadar önemli olduğunu anlatıyor GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞEN VİDEO SİLİNMEDEN İZLEYEN PAYLAŞMAYAN KALMASIN . !!! OKUL ÖNCESİ VE İLKOKULLARA ÖZEL EĞİTİM GELİYOR... Kireçlenme sorunu yaşayan sevdiklerinize bu doğal yöntemi paylaşabilirsiniz.. kireçlenmelere doğal tedavi izle paylaş