Ana Sayfa
01 Temmuz 2017 ( 1031 izlenme )
Reklamlar

önce istifa etti, sonra geri döndü

Erdoğan'ın yakın koruması ve yeğeni Ali Erdoğan motorcularla girdiği kavgadan sonra istifa etmişti. Ali Erdoğan’ın tekrar görevine döndüğü öğrenildi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yakın koruması ve yeğeni Ali Erdoğan motorcularla girdiği kavgadan sonra istifa etmişti. 

Ali Erdoğan’ın tekrar görevine döndüğü öğrenildi. Sosyal medyada AKP’ye yakın hesaplar Ali Erdoğan’ın fotoğrafını paylaşarak görevine geri döneceklerini yazdı. 

AKP Gençlik Kolları MKYK üyesi Fatih Karaman Instagram hesabından Ali Erdoğan’la çekilen fotoğrafı paylaşarak "Ali Ağabeyimiz sıhhatine kavuşarak geri döndü çok şükür. Artık içimiz rahat, En değerlimiz kırmızı çizgimiz Reis'imiz ona emanet…” ifadelerini kullandı.

Ali Erdoğan’ın istifasına neden olan olayda bir grup motorcu, yolda giderken siyah renkli bir arabanın yol vermemesi sonucunda tartışma çıkmıştı. Araba motorcuların önünü kesince birkaç kişiden oluşan motorcu grubu da durmuştu. Erdoğan ve ekibi motorcularla tartışmaya girmişti. Görüntülerde bir motorcuya vuran Ali Erdoğan'ın küfür ederek diğer polise bagajdan silah çıkarmasını istediği görülmüştü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Başbakan Binali Yıldırım, İsmail Küçükkaya'nın programına konuk oldu. Programa Yıldırım'a sorulan 'zor sorular' damga vurdu. Mültecilere gelen yardımı bile çalmışlar.. Duyan hastaneye koştu... Ünlü sanatçıya kanser teşhisi konuldu.. Kadir topbaşı bir gecede öldürdüler