Ana Sayfa
24 Ağustos 2017 ( 276 izlenme )
Reklamlar

Ölümsüz deniz uzaylısı …

Ölümsüz deniz uzaylısı …

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde yer alan adalar grubu Florida Keys’de deniz uzaylısı bulundu. Ölümsüz ve kendini yenileyen yapısı nedeniyle araştırmacılar canlıya deniz uzaylısı ismini verdiler.
Eşsiz bir deniz laboratuvarında izlenen deniz uzaylısı, genetik yapısı ve tüm sırlarını ifşa etmeye başladı. Araştırmacılar beyni çıkarılan canlının en geç üç gün içinde yeni bir beyin oluşturduğunu belirttiler ve yarı saydam canlı kesildiğinde inanılmaz hızlı hareket ettiğini eklediler.
Araştırmacı Rachel Sanford canlıyı anlattı:

“Birer deniz anasına benzeyen bu canlıları yakından izliyorum ama bunlar kesinlikle deniz anası değiller. Evet bu konuya açıklık getirelim. Beynini aldığımızda yeniden çıkıyor. Nasıl tekrar bir beyin oluştuğunu izliyorum ve molekülsel yapının hayvanı iyileştirdiğine tanık oluyorum.’‘
Bilim insanları şimdilerde bir organın yeniden büyümesini sağlayan anahtar molekülü araştırıyorlar. Eğer bulunabilirse, birçok hastalığın tedavisinde kullanılacağı gibi ölümsüzlük iksirimiz de olabilir.
Gerçektende ölümsüzlük olayı gerçeğe dönüşebilir. Sadece ölümsüzlük değil uzuvlarını kaybeden insanlar bu sayede tekrar kaybettikleri organlarını geri kazanabilirler belkide …
kaynak: http://www.spiritueller.co


Erdoğan’a mitinginde işçilerden protesto: “Bana slogan atmayın, bunu başkalarına yapın”..

04 Nisan 2017 9322 izlenm


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Athena Gökhan dün akşam yaptı yapacağını ve Murat Boz'a 'mesaj' çaktı Eklem ağrılarını gideren elma sirkesi yumurta kabuğu tedavisi Yok böyle bir şaka Gülben Ergen sosyal medyadan paylaştı ve isyan etti!