Ana Sayfa
03 Kasım 2017 ( 1569 izlenme )
Reklamlar

ÖLÜMDEN BAŞKA HER DERDE DEVA… yok yok

Keçiboynuzu, 5-10 metre boyunda, kışın yapraklarını dökmeyen, sürekli yeşil olan, yaz aylarında yeşil renkli çiçekler açan, siyah boynuz şeklinde meyvelere sahip bir ağaçtır. İşte keçiboynuzunun 10 faydası…

1 NEFES DARLIĞINA ETKİLİ

Balgam söktürür, göğsü yumuşatır, bronşları açar, sigara tiryakileri için faydalıdır ve nefes darlığına oldukça etkilidir.

2 GRİBE, ÖKSÜRÜĞE İYİ GELİR

İçindeki E vitamini sayesinde; öksürüğe, gribe, kemik erimesine ve kansızlığa iyi gelir.

3 AKCİĞER KANSERİNİ ÖNLER

İnsanlığın korkulu rüyası akciğer kanserini %90 oranında önleme gücüne sahiptir.

4 RADYASYONU DIŞARI ATAR

İnsan vücuduna giren radyasyonu dışarı atar.

5 YARA VE İLTİHAPLARI İYİLEŞTİRİR

Bakteri yok edici özelliği ile yara ve iltihapların kolayca iyileşmesine yardımcı oluyor.

6 DOĞAL GÜÇ VE BESİN KAYNAĞIDIR

Yüksek doğal şekerler, zengin mineraller (özellikle çinko) ve vitaminler (A, B, B2, B3, D) içeriği dolayısıyla doğal güç ve besin kaynağıdır.

7 DİŞ VE DİŞ ETLERİNE FAYDALIDIR

Yüksek mineral ve vitamin içeriği ile de diş ve diş etleri üzerinde çok olumlu etkileri vardır.

8 ÇARPINTIYI ÖNLER

Kalbe faydalıdır, kalp çarpıntısını önler.

9 KANIN ZEHİRLİ MADDELERİNİ TEMİZLER

Yüksek sodyum ve potasyum içeriği sayesinde tansiyon, karaciğer ve akciğer üzerine çok yaralı etkileri bulunmaktadır. Kanın zehirli maddelerini temizler.


Diş Macunu Deyip Geçmeyin Diş Macununun İnanılmaz Etkisi Mutlaka Deneyin!

Dünyadaki hemen herkesin her gün kullandığı ürünlerden biri olan diş macunu sadece dişlerinizi temizlemiyor. Diş macununun daha pek çok kullanım şekli mevcut..Duvarlarınızdaki ufak delikleri diş macunu ile kapatabilirsiniz.

Lekelenmiş metaller ve solmuş taşlarınıza ince bir tabaka halinde diş macunu sürün. İnce bir bez parçasıyla parlatın, bol su ile durulayın ve kurutun. Lekeler fazlaysa kalın bir tabaka halinde uygulayın ve 1 saat kadar bekletin. Takılarınız pırıl pırıl olacak. Ancak inci, turkuaz, bakalit ve yapay elmas gibi yumuşak yüzeyli maddeler üzerinde denemeyin. Aksi takdirde çizilmesine neden olabilir.

Halınızdaki lekelere diş macunu dökün ve fırçalayın. Ardından ıslak bir havlu ile silin. Halının renk vermeyeceğini garantilemek için önce ufak bir bölümünde deneyin. Sürekli giydiğiniz sneaker tarzı lastik pabuçları diş macunu ile fırçalayabilirsiniz. Aynı işlemi beyaz deride de uygulayabilirsiniz. Öncelikle ufak bir bölümde denemeyi unutmayın! Koruyucu kullanmadığınız mobilyalardaki su lekelerini biraz diş macunu ve nemli bir bez ile çıkarabilirsiniz. Fazla bastırmadan hafif hareketlerle sildiğinizde lekelerin yok olmasını sağlayabilirsiniz. Yeniden kullanmak istediğini içi kirli şişeleri diş macunu kullanarak fırçalayabilirsiniz. Dalış gözlüklerinin içini diş macunu ile kaplayın ve ardından durulayın. Bu sayede buğulanmasını önleyecektir.

tirnaklar-nasil-beyazlarTırnaklarınızı diş macunu ile hafifçe fırçaladığınızda sarı lekelerin yok olduğunu göreceksiniz. Evinizde daha fazla doğal yöntemlerle de sararan tırnaklarınızı beyazlatabilirsiniz. Nasıl mı? Gerekli malzemeler;

Karbonat ve limon, Fırça ya da kulak temizleme çubuğu, Çay kaşığı ve çay tabağı, Ilık su dolu bir kap. Öncelikle bir çay kaşığı karbonatın içine bir buçuk tatlı kaşığı limon ekleyip karıştırıyoruz. Bu karışımı tüm tırnaklarımıza uyguluyoruz ve 15-20 dk bu şekilde bekliyoruz. Ilık su ile durulayıp tırnaklarımızı beslemesi için vazelin vb. nemlendiricilerle nemlendiriyoruz.

Devamlı oje sürmek tırnaklarımızı sarartabilir. Sararan tırnaklar için ev koşullarında uygulanabilecek pratik bir yöntem bulunmakta.. İhtiyacımız olan şeyler; karbonat ve ılık su, çay tabağı, fırça veya kulak temizleme çubuğu, ve bir çay kaşığı ve ılık su dolu bir kap. Bir çay kaşığı karbonatın içine karbonatla eşit oranda bir çay kaşığı suyu ilave ediyoruz. Pamuklu çubuk yardımıyla tüm tırnaklarımıza uyguluyoruz ve 15-20 dk bekletiyoruz. Ilık su ile durulayarak vazeli vb. nemlendiriciler ile tüm tırnaklarımızı nemlendiriyoruz.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ali Türkşen’den Ege Adaları açıklaması: Kabul edemiyorum…! LEVENT GÜLTEKİNDEN HERKESİN OKUMASI GEREKEN BİR YAZI Adriana, bırak bu ayakları bacım! Akit yazarından skandal sözler: Bizim başörtülü kızların yüzü, gözü boyalı