Neden cehaleti seviyorlar

398 izlenme19 Nisan 2017
Reklamlar
sevmediklerimizi cezalandırmasını isteriz,bize yoktan refah sağlamasını para getirmesini isteriz,çalışmadığımız sınavda bizi başarılı kılmasını isteriz. bu inanç içinde olan insanlar da iktidarı elinde tutandan hükümetten devletten aynı şeyleri isterler, bu insanları kerim devlet modeli tabir edilen son dönem de osmanlı yaklaşımı ile dile getirilen modele oy vermektedir. çünkü akp'nin kendisine havadan layık olmadığı halde bir takım çıkarlar sağlayacağına inanıyorlar. bildiğin saadet zinciri gibi. 

ekonomik özgürlüğünü siyasi partilerin bu yardımları dışında sağlamış,hayattaki temel ihtiyaçları olan barınma,sağlık,gıda sorununu halletmiş kesim ise daha düzgün bir çevrede yaşamak,düzgün bir lokantaya gitmek ,sanatla ilgilenmek ister.ne kimse onun hayatına karışsın ne o kimsenin hayatına karışısın ister daha bireyseldir. bu basit sebepten de akp'ye oy vermez çünkü lokanta basıp bir kadeh şarap içiyor diye huzurunun kaçırıldığını hatırlar, bir kitap tercüme etti diye polis sorgusuna gidebileceği aklına gelir, bir heves heykel yaptırılıp sonra sadece başbakan beğenmedi diye heykelin yıkıldığı hatırlanır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şamil Tayyar ÖYLE BİR TWEET ATTI Kİ... TÜRKİYE AYAKTA!.. SON DAKİKA: Hakkari'de patlama! Şehit ve yaralılar var! Yılmaz Özdil'den muhteşem bir yazı! Mutlaka okuyup,paylaşalım Olay video.. yanında Gökçekte var Erdoganın.. beni halkım seçti halkım indirir

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yayın kestiren slogan