Neden cehaleti seviyorlar

399 izlenme19 Nisan 2017
Reklamlar
sevmediklerimizi cezalandırmasını isteriz,bize yoktan refah sağlamasını para getirmesini isteriz,çalışmadığımız sınavda bizi başarılı kılmasını isteriz. bu inanç içinde olan insanlar da iktidarı elinde tutandan hükümetten devletten aynı şeyleri isterler, bu insanları kerim devlet modeli tabir edilen son dönem de osmanlı yaklaşımı ile dile getirilen modele oy vermektedir. çünkü akp'nin kendisine havadan layık olmadığı halde bir takım çıkarlar sağlayacağına inanıyorlar. bildiğin saadet zinciri gibi. 

ekonomik özgürlüğünü siyasi partilerin bu yardımları dışında sağlamış,hayattaki temel ihtiyaçları olan barınma,sağlık,gıda sorununu halletmiş kesim ise daha düzgün bir çevrede yaşamak,düzgün bir lokantaya gitmek ,sanatla ilgilenmek ister.ne kimse onun hayatına karışsın ne o kimsenin hayatına karışısın ister daha bireyseldir. bu basit sebepten de akp'ye oy vermez çünkü lokanta basıp bir kadeh şarap içiyor diye huzurunun kaçırıldığını hatırlar, bir kitap tercüme etti diye polis sorgusuna gidebileceği aklına gelir, bir heves heykel yaptırılıp sonra sadece başbakan beğenmedi diye heykelin yıkıldığı hatırlanır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yılmaz özdilin söyledikleri dogru cıktı herseyin özeti bu videoda izle paylaş maskeler düşsün DÜZ DUVARA TIRMANMAK DEDİKLERİ BU OLMALI OY SAYIMINDA BÜYÜK TEHLİKE Yılmaz Özdil yine bomba gibi yazmış.. oku paylaş okut

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Muharrem İnce'nin karşısında Nagehan Alçı sus pus oldu. Helal olsun sana Muharrem ince ..