Muhsin yazıcıoğlu Akp için neler demiş

170 izlenme22 Ağustos 2017
Reklamlar

Öldükten sonra kıymete binen Muhsin Yazıcıoğlu Akp için neler demiş. Eger Yazıcıoğlu yaşasa idi bugün onada fetocu hain diyeceklerdi.

Bu akp zihniyeti budur öldükten sonra kıymet verirler. Aynısı Erbakan içinde gecerli adam yaşarken akpyi eleştirince onada neler diyorlardi..
yazıcıoğlunun konuşmasından bazıları
 "Bakın daha yakınlara Yeni Ortadoğu haritaları yayınlanırdı. Şimdi ise AKP'nin 'biz de bunun bir parçasıyız' dediği Büyük Ortadoğu Projesi kapsamına alınan Türkiye için işte bu ifade ettiğim haritalar yayınlanmaktadır. Ortadoğu'da daha çok etnik, mezhebi çatışmaya kan, kin ve nefretle kavgaların çoğaltılarak istikrarlı bölünmelerle, kontrollü istikrarsızlıklarla Ortadoğu'yu yönetme amacını taşıyan BOP'un bir parçası hatta onun Eşbaşkanı olduğunu söyleyen Sayın Başbakan, Asla bu düşüncesiyle Cumhurbaşkanı olamaz!Mobesa kamerasına takılan bu kadının yaptıgını görünce sinirleriniz zıplayacak

24 Mayıs 2017 65827 izlenm

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Edirneli küçük çocukların Atatürk sevgisi izlenme rekorları kırıyor ! Cüppelinin yeni konusu.. Cemaat kadınlarının ters ilişki şikayeti SAAT KAÇ karmaşası bu sene de yaşandı! Saat kaç sorusu Türkiye’nin gündemi! İşte saatler geri alındı mı, alınmadı mı sorusunun detayı! YARGITAY'IN KARARI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kocaoğlu Başbakan ve AKP’lilere Ayar Verdi