Ana Sayfa
26 Nisan 2017 ( 417 izlenme )
Reklamlar

Michael Rubin'den Erdoğan'a: İnsanlar seni dininle yargılamıyor

Türkiye'de "Erdoğan'ın sonu geldi" açıklamasıyla tanınan Michael Rubin, Erdoğan'a bu kez "İnsanlar seni suçlarınla yargılıyorlar, dininle değil" ifadeleriyle yüklendi.

ABC Haber Merkezi

15 Temmuz darbe girişimini önceden yazan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik yazılarıyla tanınan Eski Pentagon yetkilisi ve American Enterprise Institute yazarı Michael Rubin bir kez daha Erdoğan'a yüklendi.

Twitter'daki hesabından "Tayyip, problem Islamfobi değil, sensin" diyen Rubin, "İnsanlar seni hareketlerin ve suclarınla yargılıyorlar, dininle değil" diye yazan Michael Rubin, tweet'ine Erdoğan'ın resmi hesabını da eklemeyi ihmal etmedi.

Rubin'in ilgili tweet'i şöyle:

Rubin'in ilgili tweet'i şöyle:

Tayyip, problem Islamfobisi degil, sensin. Insanlar seni hareketlerin ve suclarinla yargiliyorlar, dininle degil. @RT_Erdogan

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Topbaş’ın damadının tahliye edilmesi ortalığı karıştırdı. Tahliye eden hakim ve rapor veren doktor için.. "Erdoğan aday olmayacak"Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir daha aday olmayacak CHP’den Erdoğan’a Cevap; Gökkubbeyi Başına Yıkarız…!! Yaraamazlar :)