Ana Sayfa
10 Mayıs 2017 ( 821 izlenme )
Reklamlar

Melih Gökçek'e ağır soru!

AK Parti’ye yakınlığıyla bilinen TV yorumcusu Fatih Tezcan sosyal medya hesabından çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fatih Tezcan, “Melih Gökçek Başkan! FETÖ'cü damadı tahliye ettiren güçten korkmanızı gerektirecek ne var ki 4 gündür 1 twit atamıyorsunuz?” şeklinde mesaj yazarak, FETÖ’den tutuklandıktan sonra sağlık gerekçesiyle tahliye edilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı hatırlatması yaptı.
Tezcan mesajlarının devamında Gökçeklerin sahibi olduğu Beyaz TV’de program yapan Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili de şu şöyle yazdı:
“Rasim Ozan Kütahyalı sizi hangi konularla tehdit ediyor ki arkasından sövdüğünüz halde kanalda tutmaya mecbur kalıyorsunuz?@06melihgokcek
Bu size 3. ve son hatırlatmam. Artık soru sormam. Örgütten kriptolardan korkmayın! Allah'tan korkun Milleti tutun! Saygılar. @06melihgokcek”
http://www.siyasetcafe.com/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Öz Babası, 5 Yaşındaki Kızına Sevgilisiyle Birlikte Neler Yaptı… Yok artık. Bizden saklanan gerçeklerden yalnızca biri: Gümüş hakkında bilmediklerimiz Kızı korkunca odalara kamera koyan baba, korkunç görüntüler Eren Erdem'den hakkında soruşturma başlatıldığı için sosyal medyada kendisine sataşan Melih Gökçek'e sosyal medyayı sallayan cevap!