Ana Sayfa
06 Kasım 2017 ( 21 izlenme )
Reklamlar

Meğer Barzani Akit'e kızıp istifa etmiş!

Hükümete yakın Yeni Akit gazetesi bugünkü manşetinde, Kuzey Irak bölgesel Kürt yönetimi Başkanı Mesut Barzani’nin görevinden istifasında yayınlarının etkili olduğunu öne sürdü.

ükümete yakın Yeni Akit gazetesi bugünkü manşetinde, Kuzey Irak bölgesel Kürt yönetimi Başkanı Mesut Barzani’nin görevinden istifasında yayınlarının etkili olduğunu öne sürdü.

Yeni Akit’in “K.Irak’ta Akit depremi” başlıklı manşetinde, “Mesud Barzani’nin, büyük hezimetten Akit gazetesinde çıkan haberleri sorumlu tuttuğu öğrenildi” ifadeleri yer aldı. Barzani’nin istifası öncesi parlamentoya gelerek kendisine ihanet etmekle suçladığı diğer parti temsilcileriyle sert tartışmalara girdiği sırada elinde Akit gazetesini salladığı iddiası ortaya atıldı. Yeni Akit gazetesinde Barzani’nin “Türkiye’de yayınlanan saygın bir İslami gazete olan Akit, 10 gün kadar önce benimle ilgili çok ağır bir manşet attı. Yaptıklarımızla ilgili bu haberler Akit’e aynı gün nasıl uçuyor? Bu hakareti bize ihanet eden ve geri çekilen siz hain küçük partiler hak ediyorsunuz” dediği iddia edildi.

İşte o gazete:

Başlıktaki ifadeler, “Neşeli Günler” filmindeki palavra sahnesinden alınmıştır.

Odatv.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SONAR'IN SON SEÇİM ANKETİNDE ÇARPICI SONUÇ ! İŞLER ŞİMDİ DEĞİŞECEK !! mucize içecek BU NASIL CİNAYET? BU NASIL İFADE? 'Biz bayıldı sandık. Saatlerdir geziyorduk. Meğer biz öldürmüşüz. Soğan aldım kokoreççiden, koklattım ayılmadı' Döner süt sağma makinesi