Maymun ile kobra bir araya gelirse

2960 izlenme08 Nisan 2017
Reklamlar

MaymunlarPrimatlar takımından olan memeli bir hayvan türüdür.[1] Bu tanım biyolojide yaygın olarak maymunlarında içinde bulunduğu tarsiyerlerlemurinsanlar ve bilinen daha 260 primatı da içine alır. Günümüzde bulunan maymun türleri Eski Dünya maymunlarının torunlarıdır. Maymunlar zeki ve sosyal hayvanlardır, kolayca ağaçlara tırmanabilirler ve ağaçların üzerlerinde gezinebilirler. Berberi şebeği ve insansılar dışında hemen hemen her maymunun çok kısa olsa bile bir kuyruğu vardır.[2]

Maymunların birçok farklı türü vardır. Bazı maymunlar haricinde genelde uzun ve sık ağaçların olduğu yerleri tercih ederler. Farklı primat aileleri meyveyaprakböceklerçiçekler, küçük memeliler, sürüngenleramfibileryengeçler ve hatta diğer maymunlarla beslenebilirler. Maymunlar ormanbozkırçöl ve hatta karlı dağlarda yaşayabilirler fakat en çok Avustralya ve Yeni Gine dışında, yağmur ormanlarında bulunurlar.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akepe'li Belediye Başkanı tehdit etmişti: İhsan Eliaçık'a kitap fuarında saldırı yapıldı polis seyretti gözaltına alınan tek bir kişi bile yok FLAŞ!.. ERDOĞAN'A YENİ SARAY GELİYOR!.. DENİZE NAZIR Bu videoyu izleyin yerlere yatacaksınız gülmekten CHP'den soruşturma yanıtı: Tehditlere pabuç bırakmayacağız!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İşte devrimcilik böyle bir şey. 200 Sosyalist yunan askeri Türkler kardeşimiz dediler, İzmir’de kurşuna dizildiler