Maymun ile kobra bir araya gelirse

2937 izlenme08 Nisan 2017
Reklamlar

MaymunlarPrimatlar takımından olan memeli bir hayvan türüdür.[1] Bu tanım biyolojide yaygın olarak maymunlarında içinde bulunduğu tarsiyerlerlemurinsanlar ve bilinen daha 260 primatı da içine alır. Günümüzde bulunan maymun türleri Eski Dünya maymunlarının torunlarıdır. Maymunlar zeki ve sosyal hayvanlardır, kolayca ağaçlara tırmanabilirler ve ağaçların üzerlerinde gezinebilirler. Berberi şebeği ve insansılar dışında hemen hemen her maymunun çok kısa olsa bile bir kuyruğu vardır.[2]

Maymunların birçok farklı türü vardır. Bazı maymunlar haricinde genelde uzun ve sık ağaçların olduğu yerleri tercih ederler. Farklı primat aileleri meyveyaprakböceklerçiçekler, küçük memeliler, sürüngenleramfibileryengeçler ve hatta diğer maymunlarla beslenebilirler. Maymunlar ormanbozkırçöl ve hatta karlı dağlarda yaşayabilirler fakat en çok Avustralya ve Yeni Gine dışında, yağmur ormanlarında bulunurlar.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'NİN UTANÇ VİDEOSU Artık ilaca koşmayın! Reflü Yani Mide Yanması Sorunu olanları rahatlatan karışım tarifi! İşte "ŞORT GİYDİ DİYE TEKMELEMEK İSTEDİKLERİ" Türk Kadını Profili...En korktukları şey eğitimli kadın Başkanlık Sistemi Erdoğan Ve Darbe!!! İzlerken Kanınız Donacak. Silinmeden İzle Paylaş!!!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Gülmekten yerlere düşeceginiz sahneler