Ana Sayfa
17 Mayıs 2017 ( 880 izlenme )
Reklamlar

Küfürbaz Ganyotçu ‘Payitaht’tan kovuldu

İzmir Marşı'na küfreden 'Ganyotçu' lakaplı Ebubekir Öztürk rol aldığı Payitaht Abdülhamid dizisinden kovuldu. Yapım şirketi, Sozcu.com.tr'ye yaptığı açıklamada değerlerimize küfreden Öztürk ile ilişkisini kestiğini açıkladı.

Bir araba yolculuğunda İzmir Marşı’na ve değerlere açıkça küfreden Ebubekir Öztürk’e tepki bitmiyor. Komedyen Şafak Sezer’in teşvikiyle Kolpaçino’da canlandırdığı ‘Ganyotçu’ karakteriyle ünlenen Öztürk’e sadece yurttaşlar değil, sanat camiası da tepkili.
DİZİDEN KOVULDU
Son olarak TRT 1 ekranlarından yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde de rol alan Öztürk’e bir tepki de yapım şirketinden geldi. Dizinin yapım şirketi Es Film, Sozcu.com.tr’ye yaptığı açıklamada büyük tepki çeken Ebubekir Öztürk ile ilişkilerini kestiklerini ve yollarını ayırdıklarını söyledi.

3 KURUŞA SATMAYIN KENDİNİZİ
Ebubekir Öztürk ve arkadaşlarının, araba yolculuğunda “İzmir'in dağlarının …… koyayım. Yaşa Recep Tayyip Erdoğan yaşa. Adın yazılacak referanduma” şeklinde bağırmasının ortaya çıkması üzerine başta İzmirliler olmak üzere sanat camiası da tepki göstermişti. Haluk Levent, attığı Twit’le, Öztürk’e “İzmir’in dağlarına küfredenler kime küfrettiklerini iyi biliyorlar. Satmayın 3 kuruşa kendinizi. Memleket için savaşın onun uğruna ölün lan!’ demişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akpli başkan evet propagandası yaparken izmir marsı çalınca bakın ne yaptı Hep kasevet hep stres olmazki ama hadi biraz cosku.. Motorinde tarihi fiyat! İlk kez 5 liranın üzerine çıktı..! 4 Bademi Bir Gece Suda Bekletin Ve Ertesi Sabah Mucizeyi Görün