Ana Sayfa
20 Kasım 2017 ( 6656 izlenme )
Reklamlar

KIŞ GÜNÜ İNSAFSIZ ZAM.. HER GÜN YENİ BİR ZAM

KIŞ GÜNÜ İNSAFSIZ ZAM.. HER GÜN YENİ BİR ZAM HABERİ İLE UYANIYORUZ


Kömüre yüzde 35 zam geldi


Katı Yakıt Satıcılar Derneği Başkanı Mehmet Tiryakioğlu, kömüre yüzde 35 oranında zam geldiğini bildirdi.

Kayseri’de kış aylarının yaklaşması ile beraber vatandaşlar kömürcüler sitesine yöneldi. Kışın yakarak ısınacakları odun ve kömür ihtiyaçlarını gidermek isteyen vatandaşlar, kömürcüler sitesinde işleri artırdı.

Katı Yakıt Satıcılar Derneği Başkanı Mehmet Tiryakioğlu, kış aylarının yaklaşması ile beraber işlerinde artış olduğunu belirtti. Kentte doğalgaz kullanımının artması ile beraber kendi pazarlarında da daralma olduğunu belirten Tiryakioğlu, “İşimiz yavaş yavaş miladını dolduruyor” dedi.

Kömüre yüzde 35 oranında zam geldiğini kaydeden Tiryakioğlu, şunları söyledi:

“Geçen sene 600-650 TL’den sattığımız kömür bu sene 850 TL oldu. Rusya’nın Çin’e olan bağlantısından kaynaklandığını öğrendik. Kömür, yüzde 35 civarında zamlandı. Vatandaşlarımız kömür ihtiyaçlarını 6. Aydan sonra giderirlerse menfaatlerine olur. Talep çoğaldığı zaman ithalatçı firmalar zam yapıyorlar. Eğer 6. Ayda alırlarsa en azından bundan etkilenmezler.”

Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Busha muavin olanlara devlet teslim edilirmi.. Bugün Erbakanı kendilerine alet eden Akp'ye kapak video Topbaş’ın damadının tahliye edilmesi ortalığı karıştırdı. Tahliye eden hakim ve rapor veren doktor için.. Savaş kapımızda geliyor TRABZON TARAFTARINDAN İZMİR MARŞI! İstanbul'dan Konya'ya Ankara'dan Trabzon'a... İzmir Marşı Türkiye'yi birleştiriyor. Trabzonlular Beşiktaş maçı için stadyuma İzmir Marşı söyleyerek gitti.