Ana Sayfa
24 Kasım 2017 ( 923 izlenme )
Reklamlar

Karaciğeriniz İçin Bal ve Sarımsak Tedavisi

💥💥
Bugün size anlatacağımız basit bal ve sarımsak tedavisi karaciğer sağlığınızı iyileştirmek için güçlü bir yöntemdir.1 haftadan sonra sonuçları görmeye başlamak için bu 1 kaşık bal ve sarımsak tedavisini denemeye başlayın. Hazır mısınız? (Tarif İçin Resme Tıklayın)〽️

Bal ve Sarımsağın Karaciğeriniz için Faydaları

Unutmamanız gereken en önemli şeylerden birisi, sağlıklı bir karaciğerin günlük hayatınız ve genel sağlığınızın temel taşlarından biri olmasıdır.

Bu da demek oluyor ki, herhangi kötü bir alışkanlık, mesela sigara kullanımı, kötü beslenme ve hareketsiz bir yaşam sürmek gibi şeylerin hepsi negatif sonuçlar doğurmaktadır.

Bazı günlerde vücudunuzu daha şişkin hissettiğiniz, düşük enerji seviyelerine sahip olduğunuz, ağzınızda kötü bir tadın olduğu veya sindiriminizin çok ağır olduğu bir dönem mutlaka olmuştur. Peki ya bunun sebebi nedir?

Normalde bu semptomlar karaciğerinizin toksinlerle dolu olduğuna ve onlardan etkili bir biçimde kurtulamadığına işaret etmektedir. Fakat bunun için direkt olarak eczaneye gitmeden önce, ilk olarak doktorunuzla konuşmak ve beslenmenizi iyileştirmek en iyisidir.

Sağlıklı bir karaciğer düzgün kan dolaşımını ve kan akışını destekler. Aynı zamanda zamanla vücutta biriken toksinleri de atar.

Bu doğal detoksu desteklemek için bol miktarda sıvı tüketmelisiniz.

Karaciğeriniz ayrıca yeterli miktarda C vitaminine ve antioksidana ihtiyaç duyar, çünkü bunlar doku yenilenmesine ve karaciğerin fonksiyonlarını optimize edebilmesine yardımcı olur.


Bal ve Sarımsak Tedavisini Nasıl Yapacağız?

Neye ihtiyacınız olacak?

Balı koyacağınız 1 cam şişe veya kavanoz

1 baş sarımsak

Seçtiğiniz cam kabı doldurabilecek kadar bal


Hazırlanışı
İlk yapmanız gereken şey sarımsağı soymak. Keskin bir bıçak ile hepsini ikiye kesin. Bu sarımsağın doğal ve tedavi edici faydalarının bal tarafından absorbe edilmesini sağlayacak.

Bir sonraki adım ise çok basit. Sarımsak dişlerini cam kavanoza doldurun ve üste de yavaşta balı dökün.

Amacınız herhangi bir baloncuğun oluşmadığından ve sarımsağın üzerinin tamamen bal ile kapandığından emin olmak. Herhangi bir hava kabarcığı oluşmuşsa eğer bunu bir kaşık yardımıyla yok edin.
Kabı güzelce kapatın ve 1 hafta beklemeye bırakın. Ardından karışımımız tüketime hazır olacak.

Günde sadece 1 yemek kaşığı bu bal ve sarımsak tedavisinden yemeyi deneyin, karaciğer ve genel sağlığınızın iyileşmesine yardımcı olun.

Sarımsak dişlerini ikiye bölün, bu şekilde özellikleri bal ile daha iyi karışmaktadır. Sarımsağın da balın da organik olmasına özen gösterin, bu şekilde bütün faydalarını aldığınıza emin olursunuz.
Kesinlikle çok etkili olduğunu göreceksiniz!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YÜZDE YÜZ KANITLANDI! SARIMSAĞI KAYNATTIKTAN SONRA… İki karısı olan adamın dramı Yılmaz Özdil yazdı... Zarrap ve Man adası.. günün en güzel yazısı MUHTEŞEM DÜET.. Selda Bağcan Ahmet Kaya beni bul anne