Ana Sayfa
31 Ekim 2017 ( 1185 izlenme )
Reklamlar

KAHRAMAN GAZİ FETÖ’den savunması istenince canına kıydı

Kod Ergenekon kumpasında da aynısını yaptılar, yiğit insanlarımızı alçakça iftiralarla ölüme sürüklediler... Topunuza yazıklar olsun ey siyaset!..

KAHRAMAN GAZİ FETÖ’den savunması istenince canına kıydı

Jandarma uzman çavuş olduğu dönemde TSK’nın 1997’de, Kuzey Irak’taki PKK’lı teröristlere yönelik operasyonda yıldırım düşmesi sonucu gözleri ve bacağından ağır yaralanan İrfan Bayar 1,5 yıl

GATA’da tedavi gördü.

Bayar, tanınmayan gazilik hakkını açtığı dava ile kazandı.

"ÖZEL OKUL KONTENJAN DOLU DEYİP GAZİ'NİN OĞLUNU ALMADI"


Terör gazisini intihara sürükleyen olay, oğlu E.'yi 15 Temmuz darbe girişimi sonrası kapatılan Kastamonu'ndaki FETÖ kolejine göndermesi oldu. İrfan Bayar, gazi kontenjanından oğlu E.'yi 2011'de Kastamonu'daki özel bir koleje kayıt ettirmek istedi. İlk başvurduğu okul kontenjanları dolduğu gerekçesiyle E. Bayar'ı kabul etmedi.

"İL MİLLİ EĞİTİM DEVREYE GİRİP GAZİ'NİN OĞLUNU CEMAAT OKULUNA KAYIT ETTİRDİ"


İ"l Milli Eğitim Müdürlüğü, gazinin oğlunu o dönem cemaatin kolejine kayıt ettirdi. E. Bayar 2015'te özel okulun ilköğretim kısmından mezun oldu. Darbeden bir yıl önce gazi Bayar, ilkokulu bitiren oğlunun kaydını Hazarbey Özel eğitim kurumlarına aldırdı.

Eğitim masrafları Jandarma Genel Komutanlığı'nca karşılandı. "

Sözcü'ye konuşan bacanağı Erdal İpoğlu, Kastamonu Çevre ve Şehircilik İl Müdürü'nün FETÖ ile irtibatlı olduğu iddiasıyla 10 personelin ismini bakanlığa bildirdiğini söyledi.
İpoğlu süreci şöyle anlattı:


"GAZİ'Yİ OĞLU ÜZERİNDEN FETÖCÜLÜKLE İTHAM ETTİLER"

“15 gün önce Bakanlık Teftiş Kurulu'ndan bir müfettiş İrfan'ı Ankara'ya ifadeye çağırdı. İrfan müfettişe ‘O okula oğlumu devletimin kontenjanından gönderdim. Benim FETÖ'ye üyeliğim, irtibatım ve iltisakım yok' diye savunma yapmış."

"BEN VATAN HAİNİ MİYİM DEYİP CANINA KIYDI"

[FETÖ’den savunması istenince canına kıydı]

"Bu olay çok ağrına dokundu. ‘Devletim beni vatan hainleriyle nasıl aynı kefeye koyabilir' diye idari soruşturmayı çok kafasına taktı, hazmedemedi. 27 Ekim'de çalıştığı İl Müdürlüğü'nün bahçesinde arabasının içinde taşıma ruhsatlı silahıyla canına kıydı.”


Kaynak Sözcü


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erik dalı böylede oynanıyormuş Olmaz bu kadarda :) VER COŞKUYU VER İZMİRİN DAĞLARINDA ÇİÇEKLER AÇAR Trump Erdoğan’a kötü haber verecek askeri taarruz