Ana Sayfa
19 Kasım 2017 ( 2978 izlenme )
Reklamlar

İSRAİL'DE "ZARRAP" SKANDALI... NETANYAHU ŞOKTA!..

İSRAİL BAŞBAKANLIK KONUTUNDA YOLSUZLUK VE RÜŞVET ARAMASI

İsrail polisinin, Başbakan Benjamin Netanyahu'nun resmi konutuna girdiği ve yolsuzluk iddialarıyla ilgili arama yaptığı belirtildi.

İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu, iş adamlarından rüşvet ve pahalı hediyeler aldığı gerekçesiyle resmi konutunda 6. kez sorguya alındı.

Polis Netanyahu'nun, Arnon Milchan'ın da aralarında bulunduğu birçok iş adamından pahalı purolar, şampanya ve mücevher dahil olmak üzere rüşvet almasından şüpheleniyor. Ayrıca Netanyahu'nun iş adamı Milchan'a ABD vizesi almasına da yardım ettiği iddia edildi.

General Koresh Barnour'un başkanlığında yürütülen soruşturmada, Avustralyalı milyarder James Packer'ın, Netanyahu'ya sunduğu iddia edilen hediyelerin yanı sıra Netanyahu'nun eşi Sara'ya da verildiği iddia edilen hediyeler de iddialar arasında yer alıyor.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BU KONUŞMAYI HER VATANDAŞ MUTLAKA DİNLEMELİ ! MUTLAKA AMA MUTLAKA BİR KAÇ DAKİKA AYIRIP BU SESE KULAK VERİN ! Kadınlara Dayatılan Mükemmel Vücut İdeali ve Son 100 Yılda Yaşadığı İnanılmaz Değişim Millet'den Saklanan Gerçek Ortaya Çıktı Şok Olacaksınız Devletin Altınları Bakın Ne Karşılığında Verilmiş !! Kemal kılıçdaroğlundan sarayı sarsan konuşma