İsmailağa meydan savaşı... Çok ağır suçlamalar Mahmut hocayı kim zehirledi

573 izlenme27 Mayıs 2017
Reklamlar

Cübbeli Ahmet, Masumcular'a yardım edilmemesini söyledi. Gelen cevapta ise çok ağır bir suçlama yer aldı.

İsmailağa Cemaati’ndeki kavga devam ediyor. Karşılıklı “sohbet” görüntüleriyle süren kavga en son Mekke’de tekme tokat dövüşmeye kadar gitti. 

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü yayımladığı sohbetinde İsmailağa Vakfı’nın alakasının olmadığını ileri sürdüğü Masumcular grubuna dair sert ifadeler kullandı. 

Erzurum Amacı Büyük İnsanlar Derneği Başkanı Ali Akkuş ise Cübbeli Ahmet’e verdiği yanıtında İsmailağa Vakfı’nı, cemaatin lideri olarak görülen Mahmut Osman Ustaoğlu’nu zehirlemekle suçladı. 

LİSTE YAYIMLADI

Cübbeli Ahmet sohbetinden şunları söyledi:

“Masumcular denen bela bir tehlike 80 tane 90 tane dernek kurmuş. Bütün İsmailağa’nın adı sanı bunlarda. biliyorsunuz İsmailağa bunlar mahkemeye verdi. Bunları tamamen efendi hazretleri reddetti. 

Her sarıklıyı İsmailağa zannedersek yandık. Burada bir merkez var. İsmailağa Vakfı’nın bulunduğu camide bulunan merkezi var. Efendi Hazretlerinin bunların sözü benim sözüm diye buyurduğu heyet var. Efendi Hazretleri’nin vasiyeti var çizgisi var. 

Biz efendi hazretlerinin yolundan gideceğiz yanında olmak çok mühim değil. Ben bunların yanlışlarını ortaya koyunca 2 yıldır yanına gidemiyorum. Bunda bir zararım yok. Mühim olan razı olmasıdır, yolunu mufaza edelim.

Masumcular hakkında bizzat Efendi Hazretlerinin ağzından çıkmış söz; asla yardım etmeyin, asla talebe göndermeyin, asla sohbetlerine gitmeyim. 3 tane nas var.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Referandumu nasıl kazandılar? Referandum gününü en iyi anlatan video...Şok olacaksınız... Abdüllatif Şener işte böyle isyan etti ! Göbek Eriten ve Zayıflatan Yoğurtlu Limon Kürü Bunun adı şerefsizliktir! İstanbul'da 12 yıl önce dikilen Mustafa Kemal Atatürk'ün heykelini yıktılar!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ölürken bedenimizde olan ürkünç gerçekler!