Ana Sayfa
03 Aralık 2017 ( 817 izlenme )
Reklamlar

İPİN UCU KAÇTI!.. AKP'DEN KILIÇDAROĞLU'NA ÇOK AĞIR İTHAM!..

Çavuşoğlu: “KILIÇDAROĞLU İHANET ŞEBEKESİNİN TAM ORTASINDADIR”


ÇAVUŞOĞLU: KILIÇDAROĞLU BİR PROJEDİR

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na dönük olarak "2011 yılında nispeten yerli ve milli olarak duran CHP lideri Deniz Baykal'ı kirli bir  kaset operasyonuyla alaşağı ettiler ve bugünkü adamı getirdiler. Bugünkü adam bir projedir" dedi.

Çavuşoğlu, Yıldırım Belediyesi Yediselviler Hizmet Binası Davutkadı Aile Sağlık Merkezi açılış töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin zor günlerden geçtiğini belirterek, şöyle konuştu:

“HEDEF AKP VE ERDOĞAN”

"Nitekim içerideki vesayet odaklarının başaramadığı bu süreci 2011 yılından beri uluslararası vesayet odakları devraldı. Baktılar gördüler ki içerideki işbirlikçileri ve uzanmış olan elleriyle AK Parti iktidarını ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı bu yönetimden uzaklaştıramayacaklar bu defa uluslararası odaklar devreye girdi.”

“BAYKAL YERLİ VE MİLLİYDİ”

“ O tarihte bir şey daha yaptılar. Kendilerine bir el olacak, her kirli tezgahlarında onlara omuz verecek, millete sırtını dönüp, adeta 'Türkiye batsın da ne olursa olsun.' yerine savrulacak bir projeyi gerçekleştirdiler. 2011 yılında nispeten yerli ve milli olarak duran CHP lideri Deniz Baykal'ı kirli bir kaset operasyonuyla alaşağı ettiler ve bugünkü adamı getirdiler. “

“KILIÇDAROĞLU İHANET ŞEBEKESİNİN TAM ORTASINDADIR”

“Bugünkü adam bir projedir. Bugünkü adam uluslararası odaklar tarafından Türkiye'ye kurulan tuzakların yurt içindeki taşeronluğunu yapan bir projedir ve ihanet şebekesinin tam da ortasındadır. Yerli ve milli olmaktan uzak, ülkeye karşı girişilen her kirli tezgahın yanında yer alan”.

“FETÖ AĞZIYLA TİYATRO…”

Gezi sürecinde böyle, 17-25 Aralık sürecinde böyle, 15 Temmuz'da kerhen ama bacağını bacak üzerine atıp kahve yudumlayarak televizyon ekranlarından seyreden sonra da bunu FETÖ ağzıyla bir tiyatro olarak niteleyen bir adamla bunu yapmaya çalışıyorlar. Ama milletimizin feraseti yüksek, milletimizin basireti derin, oynanan oyunları görüyor."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşini öldürttüğü katil sevgilisiyle yaptıkları şok etti FLAŞ... Böyle operasyon görülmedi... 81 ilde binlerce gözaltı Yılmaz Özdil Erdoğan'ı fena kızdıracak...''AL SANA OSMANLI'' Paylaşalım.. Yılmaz Özdiden harika bir yazı .''BETON KUTU'' Mutlaka okuyun...destek için paylaşalım arkadaşlar