İnsanın içini burkan görüntü.. Komadaki dostuna hüzünlü bakış

332 izlenme 02 Mayıs 2017
Reklamlar

      Köpekler gerçekten insan için şu dünyadaki en iyi dosttur. Her zaman size sadıktır. Size olan sevgisi hiç bir zaman bitmez.

     Küçüklükten beri bu hayvanlara karşı özel bir ilgi ve sevgi duyarım. Bu sevgi bir köpeğe sahip olmadan anlaşılacak bir şey değil bana kalırsa. Ben de köpek sahibi olmadan önce onları çok sevdiğimi düşünürdüm ama bir de birlikte yaşamaya başlayınca her şey daha farklı bir boyut kazandı. Mesela köpeğiniz öldüğünde hüngür hüngür ağlamanız bazı insanlara çok garip gelse de sizi bir insanın ölümünden daha çok üzer belki de. Onun bir yeri yaralandığında keşke bana bir şey olsaydı da onun kılına zarar gelmeseydi diye üzülürsünüz. Çünkü o hayvan size insanların veremediği sevginin, sadakatin 10 mislini verebilir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aşı olan çocuk ve babası IŞID’dan Kaçan Kadın: Militanların Cinsel Arzularını nasıl Tatmin Ettim CANLI YAYINDA YÜKSEK TEKNOLOJİ İLE VAHİY İNDİREN ADAM Türkiye ÇAYKUR'un hisselerinin rehin olup olmadığını merak ediyor! ÇAYKUR'un durumunun sorulduğu Ekonomi Bakanı bakın o soruya nasıl cevap verdi?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ötmeye başladı... Reza Zarrab’tan Zafer Çağlayan açıklaması: Rüşvet verdim Reza Zarrab: "Zafer Çağlayan'a 45 - 50 milyon Avro rüşvet ödediğimi sanıyorum."
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/8/5/insanin-icini-burkan-goruntu-komadaki-dostuna-huzunlu-bakis/index.html#fb