İnsanın içini burkan görüntü.. Komadaki dostuna hüzünlü bakış

333 izlenme02 Mayıs 2017
Reklamlar

      Köpekler gerçekten insan için şu dünyadaki en iyi dosttur. Her zaman size sadıktır. Size olan sevgisi hiç bir zaman bitmez.

     Küçüklükten beri bu hayvanlara karşı özel bir ilgi ve sevgi duyarım. Bu sevgi bir köpeğe sahip olmadan anlaşılacak bir şey değil bana kalırsa. Ben de köpek sahibi olmadan önce onları çok sevdiğimi düşünürdüm ama bir de birlikte yaşamaya başlayınca her şey daha farklı bir boyut kazandı. Mesela köpeğiniz öldüğünde hüngür hüngür ağlamanız bazı insanlara çok garip gelse de sizi bir insanın ölümünden daha çok üzer belki de. Onun bir yeri yaralandığında keşke bana bir şey olsaydı da onun kılına zarar gelmeseydi diye üzülürsünüz. Çünkü o hayvan size insanların veremediği sevginin, sadakatin 10 mislini verebilir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Binali Yıldırımdan reisçilere sert çıkış “Seslerini Kesmeyi Biliriz” Akit TV adlı AKP kanalında sanatçı Müjdat Gezen hedef alınırken, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nin yakılmasına destek verildi. Kırıkkale'de AKP'ye oy vermeyen köyler yolsuz ve susuz bırakılmış! O dondurmayı yiyemezsiniz burası müslüman ülke diyerek sokaklarda insanları taciz eden yobaz Paylasın tepki için

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BAK SEN HELE MARMARAY NEYMİŞ ASLINDA