İnsanın içini burkan görüntü.. Komadaki dostuna hüzünlü bakış

335 izlenme02 Mayıs 2017
Reklamlar

      Köpekler gerçekten insan için şu dünyadaki en iyi dosttur. Her zaman size sadıktır. Size olan sevgisi hiç bir zaman bitmez.

     Küçüklükten beri bu hayvanlara karşı özel bir ilgi ve sevgi duyarım. Bu sevgi bir köpeğe sahip olmadan anlaşılacak bir şey değil bana kalırsa. Ben de köpek sahibi olmadan önce onları çok sevdiğimi düşünürdüm ama bir de birlikte yaşamaya başlayınca her şey daha farklı bir boyut kazandı. Mesela köpeğiniz öldüğünde hüngür hüngür ağlamanız bazı insanlara çok garip gelse de sizi bir insanın ölümünden daha çok üzer belki de. Onun bir yeri yaralandığında keşke bana bir şey olsaydı da onun kılına zarar gelmeseydi diye üzülürsünüz. Çünkü o hayvan size insanların veremediği sevginin, sadakatin 10 mislini verebilir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çeyrek Altın Takarken Tam Altın Çalan Teyze :) Bu kadar da olmaz artık demeyin, bakın hemde nasıl çalıyor :) İnanılmaz ilginç video AKP hükümetinin sattığı işletme ve fabrikalar şu şekilde: dikili ağacınız yok diyorlardı ya işte o dikili ağaçlar nasıl satılmış Oy gaspında yeni görüntüler ortaya cıkıyor

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKP kurucularından Abdüllatif Şener: Rüşvetçi bakanlar hâlâ dışarıda, biri külliyede danışman!