İnce: Erdoğan neden 'FETÖ'den yargılanmıyor?

3062 izlenme29 Haziran 2017
Reklamlar
İnce: Erdoğan neden 'FETÖ'den yargılanmıyor?

15 Temmuz darbe girişiminin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AKP’nin  eseri olduğunu söyleyen CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce; “Binali Yıldırım inciler diziyor ’15 Temmuz başkanlığın kapısını açtı’ diyor. 15 Temmuz'dan sonra da Tayyip Erdoğan hatırlayalım, ‘Allah'ın lütfu' demişti. Siz beraber mi planladınız bunu Bunu sormayacak mıyız şimdi Memnunsunuz demek ki bu işten. ‘Parmağınız var mı bu işte’ diye sorarım o zaman. Bu nasıl bir açıklamadır Bize bu soruyu sordurmaya mecbur bırakmayın. 15 Temmuz Recep Tayyip Erdoğan'ın ve AKP'nin eseridir” dedi.

17-25 ARALIK DARBE DEĞİLDİR, KARDEŞLERİN KAVGASIDIR

Türkiye'de 17-25 Aralık'ta yaşananları kardeş kavgası olarak nitelendiren İnce, “Türkiye açıkça soyuluyor. Kim tarafından soyuluyor FETÖ VE AKP işbirliği tarafından soyuldu 15 senedir. Bunlar bir birinin ruh ikizidir. Aynı kaynaktan beslendiler yıllarca. Benzerlikleri o kadar çok ki. Mesela ikisi de emek hırsızı. İkisi de laiklik, Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı. Ortak bunlar. 17-25 Aralık darbe değildir, kardeşlerin kavgasıdır. Kardeşler kavga etti. Yani FETÖ yıllarca Türkiye'ye ihanet etti, AKP buna yandaşlık yaptı. Ne zaman ki kendine ihanet etti, o zaman ‘tu kaka' dediler” diyerek açıklamasını noktaladı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ayak Kokusuna En Etkili Çözüm TAM ŞOK!.. YERLİ OTOMOBİLDE AĞIR RANT!. Kanserin En Büyük Nedeni B17 Vitamini Eksikliğidir Peki B17 Vitamini Hangi Besinlerde Var. not .. dogrulugu hakkında emin degiliz ama yinede okumakta fayda var Akpli vekilden kan donduran itiraf..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Emekli İmam Türkiye’nin gündemine oturdu… Atatürk hakkında yapılan çirkin iftiralara son noktayı koydu!