Ana Sayfa
13 Kasım 2017 ( 1416 izlenme )
Reklamlar

Hülya Koçyiğit, Bilal Erdoğan'ın TÜRGEV'i için yürüdü

Erdoğan için yaptığı övgü dolu sözlerle gündemden düşmeyen Hülya Koçyiğit, Vodafone 39. İstanbul Maratonu'nda yönetiminde Bilal Erdoğan'ın olduğu yandaş TÜRGEV için yürüdü.


AKP’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a desteğini her fırsatta övgü dolu sözlerle belli eden Hülya Koçyiğit bu sefer TÜRGEV için sahaya indi. Koçyiğit, dün yapılan Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda yönetiminde Bilal Erdoğan'ın olduğu TÜRGEV için yürüdü.

Koçyiğit’e yürüyüşü sırasında TÜRGEV Yönetim Kurulu  baskanı avukat Arzu Akalın eşlik etti
Daha önceki röportajında  ise

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın birçok davetine de katılan Hülya Koçyiğit, Erdoğan'ın müthiş vizyonu olan bir lider olduğunu söyledi. Ünlü sanatçı, Erdoğan için şu ifadeleri kullandı;

"KENDİSİNE BÜYÜK SAYGIM VAR"

"Cumhurbaşkanımız, aileme ve benim duruşuma saygı duyduklarını iletti. Benim de kendisine çok büyük saygım var. Bir gün insanlar 'İyi ki Marmaray'ı yapmış. Üçüncü havalimanını açmış. Allah razı olsun' diyecek, teşekkür edecek. Kendisi bu ülkeye çok güzel eserler bıraktı"

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP’YE seçimleri SEÇSİS mi kazandırıyor? Bomba Haber.. Belediye başkanından esnafa enterasan Suriyeli tepkisi Dinmeyen eklem ağrılarınızı limon kabuğuyla tedavi edebileceğinizi biliyor muydunuz? Biri bu rezalete dur desin artık bu ne rezillik...Evlilik programlarını istemiyoruz! Toplumsal Tepki için paylaşın lütfen!!! -