GÜNÜN SKANDALI.. SARIKLI POLİSİ DURDURUP GÖREVİNİ YAPAN POLİS SÜRÜLDÜ.

410 izlenme08 Ağustos 2017
Reklamlar

Çanakkale'nin Bayramiç İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Kuraner Erbaş’ın sarık takıp sakallarını uzatması tepki çekmişti. Yolda uzun sakalı ve sarığıyla dikkati çeken Kuraner Erbaş’ı, resmi polis otosunu kullanırken gören bir vatandaş, 155 Polis İmdat Hattı’nı arayıp, ihbarda bulunmuş Bayramiç Kaymakamı Ramazan Kendüzler, hakkında bir süre önce soruşturma başlatılan polis memuru Kuraner Erbaş’ı açığa almıştı.Bu olayın ardından çarpıcı gelişme oldu..
CHP Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alptuğ Akkoca, cübbeli sarıklı polis Kuraner Erbaş’ı durdurup sorgulayan bir diğer polisin görev yerinin değiştirildiğini belirtti..

Mustafa Alptuğ Akkoca, sosyal medya hesabından “Arama noktasında resmi araçlı Cübbeli Sarıklı Sakallı Polisi durduran, polis kimliğini soran, Bayramiç ilçe emniyeti arayıp resmi araçlı cübbeli sarıklı sakallı bir polis memurunun görevde olup olmadığını sorgulayan, vatandaşın şikayetini değerlendirip vazifesini yerine getiren, sorgulama ve doğrulatma sonrası cübbeli sarıklı sakallı polis memurunun resmi araçla yoluna devam etmesine müsaade eden polis memurunun görev yaptığı şube ve görev yeri değiştirildi mi? Arama noktasında görevini yerine getiren şerefli Türk polisi şuan nerede? Kim tarafından görev yaptığı şube ve ne sebeple değiştirildi?” sorularını yöneltti.

Mustafa Alptuğ Akkoca’ın paylaşımı şöyle:Bunlar da İlginizi Çekebilir

Chp'nin dikili agacı yok diyenlere paylaş aktroller okusun Şehit cenazesinde Yalçın Akdoğan'a şok protesto...! Hiç bir Anket firması bu kadar net ve iddialı açıklamamıştı Dünyanın En Zeki Adamı Olan Prof.Dr. Michio Kaku Çocuklarda 10 yaşa dikkat çekiyor.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKP’YE seçimleri SEÇSİS mi kazandırıyor? Bomba Haber..