Gündeme bomba gibi düşen video

8822 izlenme02 Mayıs 2017
Reklamlar


Banu Avar, 18 Temmuz 1955 tarihinde Eskişehir'de doğmuştur. Babası Mehmet Bahattin Avar Kafkasya Dağıstan Avar'lı bir beden eğitimi öğretmeni, annesi Üsküplü tam bir göçmen kızıdır. Banu Avar, sıklıkla karıştırıldığı gibi babasının ilk eşi olan öğretmen Sıdıka Avar'ın kızı değildir. Çünkü babasının 1937 yılında Sıdıka hanımdan boşandıktan sonra yaptığı ikinci evlilikten Sayın Banu Avar dünyaya gelmiştir.

Gazetecilik hayatına Süreç dergisinde başlayan Banu Avar,1980'li yıllarda Günaydın, Dünya, Vatan gazetelerinde dizi yazılar yazdı ve muhabir olarak çalıştı.

Londra City Üniversitesinde yüksek lisans yaptı. Bu arada Londra'da BBC Türkçe bölümünde radyoda çalışırken BBC televizyonu belgesel kurslarına katıldı. Ardından TRT Londra muhabirliğine getirildi.

TRT'de yayınlanan 32. Gün programının ilk yıllarında Londra muhabirliğini yaptı. Kıbrıs belgeseli, Demirkırat gibi belgesellerde yapımcı ve araştırmacı olarak görev aldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

30 Saniyede Sesimiz Oldu!! Helal olsun sana Nihat Genç... KATILANLAR PAYLAŞSIN..! Kadir Mısıroğlu dolandırıcı çıktı! AKP'NİN ZARRAP NOTASINA İNCE'DEN ŞOK VURUŞ!.. Yılmaz Özdil’in bu yazısı Erdoğan’ı kızdıracak! Okumadan geçme

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ekonomi bakanı Nihat zeybekçi katara 5 bin ton gıda yardımı yolladık diyor peki bizim ülkedekilerin hali ne olucak..