FLAŞ FLAŞ! Akit Tv Rasim Ozan gerçek yüzünü ortaya serdi, yandaşlar birbirine girdi! v

30753 izlenme 21 Kasım 2017
Reklamlar
Boşnaklara hakaret eden yandaş Rasim Ozan'a, Akit Tv sunucusu önce hakaretler etti ardından da Rasim Ozan'ın FETÖ bağlantısını gösterdi!

İşte Akit TV'de yayınlanan ve yandaşları birbirine düşürecek o anlar!


Boşnaklara hakaret eden yandaş Rasim Ozan'a, Akit Tv sunucusu önce hakaretler etti ardından da Rasim Ozan'ın FETÖ bağlantısını gösterdi!

İşte Akit TV'de yayınlanan ve yandaşları birbirine düşürecek o anlar!Beyaz TV’den Rasim Ozan Kütahyalı kararı! Kovuldu

Beyaz TV'de yayınlanan 'Derin Futbol' programında Boşnak halkı için çirkin sözler sarfeden Rasim Ozan Kütahyalı kovuldu.


Beyaz TV’deki ‘Derin Futbol’ programında yorumculuk yapan Rasim Ozan Kütahyalı, geçtiğimiz akşam Boşnaklar hakkında sarfettiği skandal sözlerin ardından kovuldu.

‘Derin Futbol’ moderatörü Ertem Şener, canlı yayında yaptığı açıklamada, “Bu akşam kanal yönetimimizle aldığımız karar doğrultusunda, bugünden itibaren Rasim Ozan Kütahyalı ile yollarımızı ayırma kararı aldık” dedi.

Boşnaklar hakkındaki çirkin sözleri sonrasında Twitter hesabından açıklama yapan Rasim Ozan Kütahyalı özür dilemişti


Beyaz TV önünde toplanan bir grup, Rasim Ozan Kütahyalı’yı protesto etti. Kanalın, Kütahyalı ile yollarını ayırma kararı almasının ardından protestocular eylemine son verdi.

Öte yandan MHP Milletvekili Saffet Sancaklı da Twitter’dan yaptığı paylaşımda “Rasin Ozan Kütahyalı denen o şerefsiz an itibari ile #beyaztv'den kovulmuştur” dedi


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Avukat açıkladı: İşte Zarrab’ın ‘rüşvet verdim’ dediği yargı mensupları Bu sözler çok konuşulur Ruhu faşist, beslenme kaynağı komünist, söylemi popülist... ÇAY SICAK İÇİLİR AMA... ÇOK SICAK İÇMENİN ÖNEMLİ BİR HASTALIĞA YOL AÇTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ? Feto'dan olay darbe mesajı: Kurtuluş şanlı Türk ordusu subayları eli ile olacak

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Fatih Portakal; Melih Gökçek'i, Rezil Etti her kuşun eti yenmez Gökçek..
http://cdn00.vidyomani.com/c/9/1/7/flas-flas-akit-tv-rasim-ozan-gercek-yuzunu-ortaya-serdi-yandaslar-birbirine-girdi-v/index.html#fb