Ana Sayfa
01 Nisan 2017 ( 1151 izlenme )
Reklamlar

FLAŞ!.. AKŞENER EL BAB'TAKİ TEZGAHI KAMUOYUNA AÇIKLADI!..

AKŞENER: ÇIKIN SÖYLEYİN EL BAB'A NEDEN GİTTİK!..

AKŞENER: ABD-RUSYA EL BAB'TA ANLAŞMIŞ!..

AKŞENER: HADİ BAKALIM GERİ GÖNDERİN ŞU 5 MİLYON SIĞINMACIYI

AKŞENER: HOLLANDA BİR TEZGAH!..

Çerkezköy İlçesi'nin ardından Tekirdağ kent merkezine geçen Meral Akşener, burada Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Kadir Albayrak'ın katıldığı programda vatandaşlarla bir araya geldi.

ABD ve Rusya'nın izin vermesi ile El Bab'a gidildiğini öne süren Akşener, şöyle dedi: 
"ABD-RUSYA İSTEDİ"

"Şimdi El Bab'a gittik. Hem ABD, hem Rusya'nın izin vermesi ile El Bab'a gittik. Bu arada Obama ile küsüz biliyorsunuz. Trump Reis seçilsin diye kurbanlar adandı, Trump Reisi seçildi. Şimdi tokat atıp duruyor. Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısını tutukladılar. 

SIĞINMACILAR GERİ DÖNECEKTİ"

"Ve biz sonuç olarak Fırat Kalkanı Operasyonu'na katıldık. Biz milletçe arkasında durduk. Siyasi parti gözetmeksizin arkasında durduk. Çünkü şöyle bir amaç vardı. Türkiye'ye gelmiş 3.5 milyon Suriyelinin önemli bir kısmını geri göndereceğiz, orada bir özel alan yapılacak. Ve YPG ile PYD'nin Suriye'de kantonları birleştirip sınırlarımızda bir devlet kurmasının önüne geçilecekti. 

"EY HOLLANDA DEYİP İŞİ MANİPÜLE ETTİLER"

"İyi, hoş, bu arada 'ey Hollanda' dedi. Bir hanım orada itildi, kakıldı, sınır dışı edildi. Şimdi bir pankart asmışlar, 'Hollanda'yı titreten kadın. Nene Hatun' diye. El hak, haklıdırlar bir ey demiyorum bizler Hollandaya Almanyaya verdik veriştirdik. Milletimizin onurunu, devletimizin onurunu iki paralık ettiler. Dolayısı ile hükümete dedik ki, ne istiyorsanız yapın. Hangi tedbirleri alacaksanız alın. Yaptırım mı yapacağız, yapın. Biz aç kalmaya razıyız dedik. "

"MEĞER HEPSİ TEZGAHMIŞ"

"Ama, 'ey Almanya, ey Hollanda' demenin dışında arkasından gelen bir şey yok. Sonra baktık, 'ey Almanya, ey Hollanda'nın arkasından bir şey oldu. Meğer bu gürültünün arkasından biz Fırat Kalkanı'ndan geri dönüyormuşuz. Ondan bu gürültü çıkarılmış. 

"ÇIKIN KONUŞUN: BİZ EL NEDEN GİTTİK"

"Şimdi soru şu. 71 gencimiz şehit oldu. İkisini ise IŞİD'çiler yaktı. Bu çocuklar oraya niye gitti, ne yaptı, niye geri dönülüyor? Ve biz orada ne kazandık, Türkiye ne kazandı? YPG ve PYD'nin koridoruna engel mi oldu? Afrin dışarı mı çıkarıldı? Membiç özerklikten mi kurtarıldı? 

"HEPSİ ANLAŞMIŞ"
"Gördük ki ABD ile Rusya anlaşmış, tehdit ediyor bizimkileri."

Akşener'in konuşmasının ardından salondakilere Trakya şivesi ile "1 Nisan'da ayır beya diyecek misiniz?" diye sordu. Salondakiler de 'ayır' diye cevap verdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Flaş TV Spikeri Canlı Yayında Kafa Tuttu ... İZLENME REKORU KIRDI ! Ege'deki Deprem Anı.. İşte ilk görüntüler Dünya tersine döndü ! Küçük balık, dev yılanı yedi! Adnan ve kediciklerden bayram kutlaması