FETÖ'YÜ KİMLER KURDURDU? KANINIZ DONACAK...

18128 izlenme15 Mayıs 2017
Reklamlar

1954 yılında Kars’ta doğdu, tüm öğrenim yaşamı İstanbul’da geçti. İ.Ü. Fen Fakültesi Fizik Bölümü’nden mezun oldu.

Deniz Kuvvetleri’nde bir süre Fizik öğretim üyeliği, Beşiktaş Deniz Müzesi Müdürlüğü yaptı ve bunun ardından Avustralya’ya gitti. SBS devlet radyosunda programcılık yaptı, “Çok kültürlülük” konusundaki doktora alan çalışmasını İ. Ü. Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı.

Deniz tarihi çalışmalarıyla tanınan Mütercimler, Türkiye’ye dönüşünde çeşitli gazete ve dergilerde köşe yazarlığı yaptı. TRT Radyosu ve çeşitli TV kanallarında programcı ve yönetici olarak çalıştı. Belgeseller hazırladı. Halen üç ayrı üniversitede Yeditepe Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi Strateji ve Devrim Tarihi dersleri vermektedir.

Şu anda Habertürk kanalında Aynanın Arkası adlı haber programı yapmaktadır.

Bugüne kadar kısa radyo oyunları, çeşitli dergilerde yazıları ve belgesel senaryoları yanı sıra on dört kitaba imza atmıştır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eren Erdem yargıda isitçileri kimler koruyor? Belgeleri ile sundu mecliste AKP'nin dış mihraklar argümanını 5 dakikada çürüten Prof.Dr Özgür Demirtaş Yine Muhteşem Özetledi ! Barzani'den çok konuşulacak çıkış Yesilcam çocuk oyuncularının dünü ve sonrası

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Küfürbaz Ganyotçu ‘Payitaht’tan kovuldu