Ana Sayfa
27 Mayıs 2017 ( 1142 izlenme )
Reklamlar

FETÖ'den tutuklulara: 2.5 ay daha sabredin

Tekirdağ F Tipi Cezaevi'nde FETÖ tutuklularının kaldığı koğuşlar arasında ele geçirilen notlarda dikkat çeken ifadeler yer aldı.
Duruşmalarda alınan sıkı güvenlik önlemlerinin yanı sıra FETÖ tutuklularının cezaevlerinde 'örgütsel iletişim' kapsamındaki haberleşme girişimlerinin engellenmesi için de tedbirler artırılıyor.

Cezaevi Bilgi Analiz Sistemi'yle desteklenen tedbirler kapsamında ele geçirilen haberleşme notlarında birbirlerine umut verme gayretlerinin yanı sıra dikkat çekici detaylar da yer aldı.
2.5 AY SABREDİN
Tekirdağ F Tipi Cezaevi'nde FETÖ tutuklularının kaldığı koğuşlar arasında ele geçirilen notlardan biri şöyle:

Dernek ve diğer suçlamalarla ilgili hiçbir şeyi kabul etme. Avukat söylediklerine itibar etme. Konuşanlar ilerde sıkıntı yaşayabilirler. Diğer arkadaşların genel kanaati bu yönde. 2.5 ay daha sabredin. Sonuç inşallah güzel olacak. Bu konuda fikirlerini bize isim belirtmeden gönder. Diğer avukatlar da aynı fikirde...
KOD ADI RASKOL
Diğer bir notta ise şu ifadeler yer aldı: Pusulanız geldi, bizim avukatlar da 2. mahkemede tahliye olacak diyorlar. Raskol nasılsın? Herkese selam, sizden haber var mı?


http://www.habererk.com/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CUMHURİYETTEN ÖNCEKİ EGİTİM SİSTEMİMİZ Duble yol dedikleri... Vatandaş gitmiş duble yolu araştırmış Kameralara takılmış ürperten korkunç görüntüler Gelin nikah masasında öldü kameralar o anı kayde aldı