Fethullah Gülen'den "suikast" açıklamaları

596 izlenme13 Ağustos 2017
Reklamlar

Çok önemli bazı kimseleri öldürmemiz lazım”

FETÖ lideri Fethullah Gülen’in “Bamteli” adlı son sohbetinden bir bölüm çok tartışma yaratacağa benziyor... 

FETÖ lideri Fethullah Gülen’in “Bamteli” adlı son sohbetinden bir bölüm çok tartışma yaratacağa benziyor. 

Zira, örgütün sosyal medya hesaplarından “Üçüncü şeytanlık faslı / Hizmet’e yeni komplo” başlığıyla paylaşılan videoda; “suikastlardan” bahsediyor. 

17-25 Aralık operasyonlarını ve 15 Temmuz darbe girişimleriyle ilgileri olmadığını iddia eden Gülen, sözkonusu videoya şu sözlerle devam ediyor: 

“(…) Acaba şimdi ne yapsak? Öyleyse daha ciddisini yapmamız lazım. Çok önemli bazı kimseleri öldürmemiz lazım. Doğrudan doğruya… Neyi söylüyorum, biliyor musunuz… Ayağa düşmüş şekilde konuşulanları söylüyorum. Kapalı kapılar arkasında konuşulan şeyleri söylüyorum. Meseleye ‘darbe’ dedirteceğimiz şekilde yeni bir kargaşa tipi… Öyle ki, ülkede bir kısım kandıramadıklarımızı kandıralım. Dünyada kamuoyunu lehimize değiştirelim. Böyle bir şeyin zilleri çalmaya başlamıştır. (…)”

Gülen’in bu sözleri, suikast talimatı olarak yorumlandı. Emekli Kurmay Albay Mustafa Önsel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bu şu demek; Fetullah çetesi daha önce dikkat çektiğimiz suikastlere başlayabilir. Bunu örtmek, biz önceden söyledik, bizimle ilgisi yok demek için yapılan bir açıklama!.. DİKKAT” dedi.

Mobesa kamerasına takılan bu kadının yaptıgını görünce sinirleriniz zıplayacak

24 Mayıs 2017 5357 izlenme
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Beşiktaş ayakta, binler sokakta: "Hayır bitmedi mücadeleye devam!" iBADETHANELERiN OLMADIĞI AMA CENNETi DÜNYADA YARATAN, PAYLAŞARAK ÖZGÜRLEŞEN GÜZEL iNSANLARIN KÖYÜ: LONGO MAİ Teyze akpye öyle bir cevap vermişki yıllarca konuşulur İlber Ortaylı: Türkiyeli diye bir ırk yoktur. Türk vardır.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İDDİA BÜYÜK