Fethullah Gülen'den "suikast" açıklamaları

598 izlenme13 Ağustos 2017
Reklamlar

Çok önemli bazı kimseleri öldürmemiz lazım”

FETÖ lideri Fethullah Gülen’in “Bamteli” adlı son sohbetinden bir bölüm çok tartışma yaratacağa benziyor... 

FETÖ lideri Fethullah Gülen’in “Bamteli” adlı son sohbetinden bir bölüm çok tartışma yaratacağa benziyor. 

Zira, örgütün sosyal medya hesaplarından “Üçüncü şeytanlık faslı / Hizmet’e yeni komplo” başlığıyla paylaşılan videoda; “suikastlardan” bahsediyor. 

17-25 Aralık operasyonlarını ve 15 Temmuz darbe girişimleriyle ilgileri olmadığını iddia eden Gülen, sözkonusu videoya şu sözlerle devam ediyor: 

“(…) Acaba şimdi ne yapsak? Öyleyse daha ciddisini yapmamız lazım. Çok önemli bazı kimseleri öldürmemiz lazım. Doğrudan doğruya… Neyi söylüyorum, biliyor musunuz… Ayağa düşmüş şekilde konuşulanları söylüyorum. Kapalı kapılar arkasında konuşulan şeyleri söylüyorum. Meseleye ‘darbe’ dedirteceğimiz şekilde yeni bir kargaşa tipi… Öyle ki, ülkede bir kısım kandıramadıklarımızı kandıralım. Dünyada kamuoyunu lehimize değiştirelim. Böyle bir şeyin zilleri çalmaya başlamıştır. (…)”

Gülen’in bu sözleri, suikast talimatı olarak yorumlandı. Emekli Kurmay Albay Mustafa Önsel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bu şu demek; Fetullah çetesi daha önce dikkat çektiğimiz suikastlere başlayabilir. Bunu örtmek, biz önceden söyledik, bizimle ilgisi yok demek için yapılan bir açıklama!.. DİKKAT” dedi.

Mobesa kamerasına takılan bu kadının yaptıgını görünce sinirleriniz zıplayacak

24 Mayıs 2017 5357 izlenme
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yatak Odasına Gizli Kamera Yerleştirdi! Hiç Beklediğinden Çok Farklı Bir Manzarayla Karşılaştı Gaziantep'te dehşet saçtılar FLAŞ!.. ÖZDİL BUGÜN YAZDI... SARAY'DA DUMAN DUMAN ÜSTÜNE!.. Abdullatif Sener Tayip Erdogan Hakkinda Bilinmeyenleri Tek Tek Desifre Etti!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
YASEMİN YALÇIN'DAN ÇOK KÖTÜ HABER.. Bir an önce iyileşmesini dileriz..