Ana Sayfa
13 Kasım 2017 ( 50 izlenme )
Reklamlar

Fenerbahçe başkanlık seçimi için flaş iddia ‘Aday olmazlar’

Fenerbahçe başkanlık seçimi için flaş iddia ‘Aday olmazlar’

Fenerbahçe kongre üyesi olan eski Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın, Fenerbahçeli taraftarların gün saydığı başkanlık seçimi hakkında flaş bir iddia ortaya attı.

Fenerbahçe kongre üyesi olan eski Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın, Fenerbahçeli taraftarların gün saydığı başkanlık seçimi hakkında flaş bir iddia ortaya attı. Aydın, Mayıs ayında yapılacak kongrede Ali Koç ile Aziz Yıldırım’ın karşı karşıya gelmeyeceğini söyledi.

Eski Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın’ın yaptığı açıklamada, Fenerbahçe taraftarı olmasıyla ilgili konuşurken “Ankaragücü Başkanlığı yaptım ama herkes biliyor iyi bir Fenerbahçeliyim. Bir de bu yanım var. Kongre üyesiyim” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım ve Ali Koç başkanlığa aday olacak mı?

Fenerbahçe’de 2018 yılı Mayıs ayında başkanlık seçimi yapılacak. Bu seçim öncesinde Ali Koç ve Aziz Yıldırım aday olacağını açıklamışlardı. Cemal Aydın ise ikisinden birinin yarıştan çekileceğini düşünüyor… Tecrübeli spor adamı yaptığı açıklamada “Bildiğim ve düşündüğüm kadarıyla milletin atladığı bir yer var. Bu İstanbul siyasetidir, böyle gider. Aziz Yıldırım ile Ali Koç, karşılıklı aday olmazlar! Bunu bir yere ufak bir not edin.” şeklinde konuştu.

Öte yandan Cemal Aydın, Aziz Yıldırım hakkında da açıklamalarda bulundu.

“Aziz Yıldırım hapse girdiğinde millet Merter’in önünden geçmeye korkarken, ben zannediyorum 15 günde bir gece ve gündüz olmak üzere gidip onunla yüz yüze, birbirimize dokunarak görüşmüş vefa göstermiş bir adamım. Bana o zamanlar da hep diyorlardı ki seninki an meselesi… Geçenlerde sekreteri bir şey için aradı beni, aynı cümleleri tekrarladım. Dedim ki ‘Çok vefasızsın, hapisanedeyken sevilebilen bir adamsın'” ifadelerini kullandı.

(Futbol Arena)

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şamil Tayyarın şok feto kaseti..Tek referans noktam var o da sayın Fetullah Gülen’dir hoca efendidir Bu haber sarayı sallar . ‘Dava arkadaşları Erdoğan’ın bitirilmesini bekliyor’ AKP Resmen ÇÖKTÜ!.. İşte ERDOĞAN'IN ÇILGINA DÖNDÜĞÜ O ANLAR... Davetsiz misafirler